Skocz do zawartości

pivot point- jest to?


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jest to tak zwany punkt obrotu! ktory sluzy do pokazania programowi miejsca od ktorego ma zaczac obracac obiekt. mozesz zminic polozenie tego punktu w zakladce hierarchy wciskajac after pivot only. zobacz np w kole masz ten punkt centralnie w srodku i gdy bedziesz obrala kolo to bedzie sie obracalo rowno miernie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez poprostu sobie zrob box i zmien ustawienia Pivot points jak pisalem wczeniej1:) np na dul przesun ten punkt a nastepnie obruc sobie w kazda strone rotate i wtedy napewno zobaczysz jak to dziala to proste:) Pozdrawiam jak by cos to pisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) musimy stworzyc Box

2:) przechodzimy do zakladki hierarchy

3:) wciskamy affect pivot only

4:) przesuwamy funkca move pivot point

5:) obracamy caly box by zilustrowac funkcje

nie przejmuj sie nieczym:) napewno zrozumiesz pozdraiwam i zycze powodznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje! ale cos czuje ze zejdzie CI ponad miesiac bo ja siedze juz 5 miesiecy z ksiazkami i z cwiczeniami, siedze po 7 godzin dziennie cwiczac i sie uczac i Zachwycajacych efektow nie widac narazie:( no ale na forum jest dziewczyna ktora tez siedzi 5 miesiecy i zrobila zawalistego porsche wiec Ja Zycze Ci powodznia:) bo ja go narazie nie mam:( Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO*NAME:

- popraw temat

- nie naduzywaj duzych liter. Sa traktowane jako krzyk i nie wystawiasz sobie najlepszego swiadectwa krzyczac o punkcie obrotu boxa.

- powalcz troche sam z programem i helpem zamiast postowac z kazda bzdurką. Inaczej nigdy nie wyjdziesz poza przerabianie tutoriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności