Skocz do zawartości

Dziecko-portret , painter


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram sie zrobic portret mojej coreczki (jak mi wyjdzie).Zaczalem od czapki nie wiem czy to dobra droga hmm . Okaze sie w \"praniu\".Postaram sie w miare czesto dawac co nieco.Prosze o komentaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

będzie ok !! :) Tylko, że ja bym zaczął ogólnie rysować wszystko a później w detale. Bo czapka jest jakby skończona a gdzie reszta.. później może wystąpić taki efekt, że wszystkie części twarzy bedą jakby \"doklejone\" do siebie... No i kolorem nie walorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Erni.Obserwuję ten wątek i też czekam na komentarze bo mam nadzieje sie czegoś nauczyć,a tu komentów mało.

Przyznam że dziwnie wygląda dla mnie powstawanie Twojej pracki,chyba że jedziesz na warstwach.Nie chce zakładać nowego wątku bo nazwałbym go tak samo.liczę że tu będzie więcej komentarzy i dołożę może jedną fotke jak zacząłem miesiąc temu i odpuściłem bo tak mało umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

leander:Sam nie wiem w jakim kierunku to pojdzie , poczytalem pare tutkow ale w paru kreskach to mi nic nie wychodzi.Ale walcze dalej.Moze wyjda z tego dwie wersje ?

 

 

geminus:Tez chce sie czegos nauczyc (przez cale zycie). Przylacz sie to sie razem czegos nauczymy.Oczy z ustami sa na oddzielnych warstwach oraz \"rysunek techniczny umiejscawiajacy poszczegolne elementy skladowe konstrukcji\". A na podstawowej warstwie zamalowuje wszystko po raz piecdziesiaty.Wczoraj uslyszalem , ze podobno portret zaczyna sie rysowac od oka. Fachowcy prosze o informacje.I nie odpuszczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności