Skocz do zawartości

12 tajemnic Disney'a


olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając paczki z tutorialami do AE dotarłem na polski portal (chyba anonsowany już tu) oraz na ten ciekawy artykuł. W zasadzie każda zasada jest znana każdemu animatorowi, ale jak zauważył twórca idealnie dopełnia wiedzę motion designera.

 

http://motionfreaks.pl/artykuy/4-artykuy/38-12-tajemnic-disneya.html

 

Nie wiem, czy postowalnie newsow z obcych for jest dozwolone (z zagranicznych widziałem, że tak), ale osobiscie np. taktowanie uwazam za najważniejszą z zasad jakiegokolwiek ruchu. Te rzeczy moga sie przydac kazdemu - w koncu raz na jakis czas trzeba odpalic jakiegos swojego reela :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Już jakiś czas temu wrzucałem te zasady na polską wikipedię, więc raczej koła ten artykuł nie odkrywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie, szczegolnie ze jest sprzed kilkudziesieciu lat (lista zasad, nie artykuł). Ale wkleilem, bo raz na kilka lat sam na niego trafiam i sobie odświeżam wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byl interesujacy wątek o pozie postaci w walce, gdzie widac bylo, ze troche z animacji przydaloby sie kazdemu. Moze rzeczywiscie sie narzucilem, mamy tylu genialnych animatorow w polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

W dodatku artykuł prawie słowo w słowo przepisany z wiki. Tłumacz miał sporo wątpliwości co do nazewnictwa, więc proszę się nie śmiać ;) :P

 

Btw. czy autor tego artykułu na motionfreaks nie powinien chociaż napisać, że cytuje wprost wikipedię? Ja rozumiem, że to Open Source, ale dziwnie czytać własne linijki tekstu podpisane czyimś nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności