Skocz do zawartości

Teczka 2d/3d Animacje : Jakub 'Scatmax' Szczesniak


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witam:)

 

Postanowilem zalozyc taka teczke gdzie sobie bede wrzucac testy albo jakies takie drobniejsze rzeczy:).Oczywiscie soft to bedzie blender gimp pencil synfig - wapon of choice!

Tym razem:

1. Robocik zrobiony pod Prezentacje(nie moja) na Konferencji "ŁÓDŹ YOU LIKE TO BE CREATIVE?" (creativeindustries.pl/).Modelik low poly.Zrobilem modelik tekstury i animacje chodu wszystko to na podstawie zdjecia z plakatu;)

2. Sa to testy animacji malych form organicznych ktore wymyslila moja dziewczyna Magdalena Węgrzyn(wkrotce powstanie Jej nowa strona.) pochodza z jej obrazow olejnych/akrylowych/witrazy i takich streetartowych akcji na Etnie i ulicach Bolonii.Ja wzialem te stworzonka i na jedna z wystaw pozajeciowych tutaj w Palermo robie animacyjke w ktorej te stworki nawiedzaja Palermo;)(pozatym tez swoje obrazy:)).

 

LINK DO FILMU NA VIMEO

 

Obrazek to link do Vimeo

 

mini.png

 

mam nadzieje ze wkrotce wrzuce kolejne.

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajniusie :) Chyba troszkę przesadziłeś z tą aberracją. Jest taki rozstrzał kanałów, że obraz traci ostrość momentami. Ale rozumiem, że to było zamierzone. Fajne projekty się szykują z tego, co można wyczytać pod filmikiem.. no i patrząc na Minotaura choć to jeszcze inny temat :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniusie :) Chyba troszkę przesadziłeś z tą aberracją. Jest taki rozstrzał kanałów, że obraz traci ostrość momentami. Ale rozumiem, że to było zamierzone. Fajne projekty się szykują z tego, co można wyczytać pod filmikiem.. no i patrząc na Minotaura choć to jeszcze inny temat :)

Pozdrawiam

 

Heh mam cos z ta aberacja ze czesto przesadzam musze poluzowac;).No wlasnie pracuje nad poszczegolnymi backgroundami do tego filmiku i bede robic projekcje z kamery.Bedzie mozna zobaczyc troche Palermo:).

 

teraz widze obrazek:)

Wyglada to przyjemnie, chociaz moze bardziej bym sie jaral, jakbym zobaczyl przylozone do tego pierwotne wersje olejne/akrylowe/witrazowe ;)

 

Wkrotce powstanie strona Magdy i bede mogl zapodac jej prace ktore sa punktem wyjscia dla tego filmiku:).

 

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skonczylem te animacyjke 2 dni roboty(tylko malutkie formy mialem zrobione wczesniej) przed wystawa w dodatku malowalem dwa obrazy 2.5x1.6 w tym czasie wiec bylo intensywnie;).Niejestem do konca zadowolony ale fajnie ze tym razem cos nowego bardziej na wesolo:).Filmik razem z animacja "Egress" i dwoma obrazami pokazalem na wystawie "Capolinea" w Spazio Canatella tu w Palermo. Magda(http://vimeo.com/mwegrzyn zachecam do zobaczenia rzeczy Magdy http://vimeo.com/mwegrzyn/videos) tez oczywiscie brala udzial wiec ladnie sie wszystko uzupelnilo moje obrazy z moja animacja i Jej kompozycje z form z ta animacyjka.Wrzuce wkrotce zdjecia obrazow do teczki 2d:)

 

Obrazek to link do Vimeo.com

 

mini_for.png

 

Cos mi vimeo zrobilo na samym poczatku ze obraz jest przez chwile nieruchomy:/

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Filmik zrealizowany dla Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.Promujący festiwal muzyczny Cocart Music Festival.Wyświetlany w internecie i na plazmie 32:9 w holu.

Pierwsza rzecz zrobiona w całości w nowym Blenderze 2.5 - super.

 

thumb_spot_csw.png

thumb_csw.png

pic_01.png

pic_xl.png

 

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności