Jump to content
Sign in to follow this  
adek

[Uwaga!] Przeczytaj przed utworzeniem wątku...

Recommended Posts

Dzisiaj utworzyliśmy nasze wewnętrzne forum dotyczące konkursu PANASONIC 3D Challenge. Celem konkursu jest stworzenie pracy w "stereo" co nie dla wszystkich jest do końca jasne - jak to można zrobić, jakich narzędzi użyć. Być może będzie to dobre miejsce dla uczestników, aby podzielić się z innymi doświadczeniem na tym polu.

 

Wiem, że wiele osób tęskni za "Bitwą". Forum to również można potraktować jako forum na którym można zamieszczać kolejne etapy powstawania prac. Należy jednak pamiętać, że forum nie jest oficjalnym forum organizatorów i jeśli macie jakieś pytania dot. regulaminu, samego konkursu - warto zadać je organizatorom.

 

Należy więc mieć na uwadze, że zamieszczanie wątku konkursowego na forum nie jest w żadnym wypadku obowiązkiem - jeśli stwierdzicie, że prowadzenie i tworzenie pracy konkursowej na zasadach naszych bitew jest dobrym pomysłem - zachęcamy do tego. Robicie to jednak dobrowolnie.

 

Mamy tez nadzieję, że będzie to dobre miejsce na dyskusje dotyczące narzędzi tworzenia takich prac jak i samych technik.

 

Szczegóły dotyczące konkursu:

https://www.panasonic3dchallenge.pl/

 

Utworzenie wątku na forum nie oznacza więc wzięcia udziału w konkursie...

 

Jeśli chcielibyście jednak wziąć udział w konkursie i utworzyć wątek konkursowy zachęcamy do zastosowania jednolitego nazewnictwa wątków. Proponowana nazwa:

 

[p3d] Tytuł pracy

 

Tworzenie tego typu prac nie jest zbyt popularne więc byc może takie wątki pomogą Wam na początku w ich tworzeniu, być może jesli napotkanie na jakieś problemy techniczne znajdą się osoby, które Wam coś podpowiedzą.

Edited by Adek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy