Skocz do zawartości

retopo


bogen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z retopo znalazłem jedną książke opisującą krop po kroku jak sie do tego zabrac jednak niemoge do końca tego rozgryść.

A wiec tak w texMesh wpisałem nazwet obiektu którego ma przeprowadzic retopologie

Klikam na Retopo wybieram opcje line

Wykreslam siatke za pomoca długopisu klikam enter powstaje siatka i teraz.

No własnie co teraz?

Wedłóg ksiazki po naciśnieciu Retopo ALL stworzona siatka powinna przyledz do obiektu a potem dalej juz powoli zabrał bym sie za robudowe nowej siatki.

Moze mi ktos wytłumaczyc co robie źle bądz co powinienem jeszcze zrobic

Widziałem jakas opcje przy której tworzymy nowy plane ale dokładnie niewiem jak go łaczyc z paintem po wcisnieciu retopo

Bardzo prosze o jaką rade

pozdrawiam

Edytowane przez bogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

do retopo sa potrzebne 2 oddzielne obiekty(bo siatka w edit mode sama na siebie sie nie retopuje), i ja bym sie nie bawił w rysowanie siatki.

ja dodaje nowego plane właczam retopo i przy przesunieciu skalowaniu rotacj on snapuje mi sie od drugiego obiektu nastepnie wytłaczam jego boki i tak dalej ;)

http://www.google.pl/search?q=retopo+blender&hl=pl&qscrl=1&prmd=v&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=nTYjTMuuCpqTONDhkPoE&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CD0QqwQwAw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tego plaina klikam retopo skaluje obracam i niechce mi sie jak kolwiek przykleic do mojego modelu co moge robic źle prosze pomóżcie strasznie mnie to męczy

niewiem czy dawac screena czy on w czyms pomoze ?

prosił bym o jakis bardziej szczegółowy opis jak myslicie czego moze mi brakowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności