Skocz do zawartości

blender jak zrobic animacja


speed646

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od nie dawna bawię się grafiką 3D, wymodelowałem pokój (łóżko, biurko itp).

Chciałbym teraz zrobić animacje i tu chciałbym prosić o skierowanie na jakieś tutoriale ponieważ sam nie mogę znaleźć, moja animacja ma polegać na tym, że to kamera ma wjechać przez otwarte drzwi do pokoju najechać na biurko następnie na łóżko itd. (wszystkie meble itp będzie stało nie ruchomo).

Edytowane przez speed646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak nie ma jak jest, sam znalazłem, tutaj (mowa o środowisku blendera) nie ma czegoś takiego jak dokładny tutorial jak co zrobic...

Napiszę tak, musisz wejśc do trybu SR:1-Animation, dalej zaznaczyc kamerę i na edytorze krzywych IPO robisz z nią co chcesz, a co to jest SR:1-Animation, kamera i krzywa IPO to musisz dowiedziec się sam...

Jeszcze jedno, pochwal się tym pokojem bo jakoś nie wierzę abyś wymodelował pokój a nie umiał zrobic prostej animacji...taka jest prawda, zaczyna się od tutoriali a potem robi proste rzeczy dla przyjemności ucząc się przy tym, zobacz na mnie, zrobiłem kran, teraz wymodelowałem pokój i kosmitę, aktualnie bawię się z panelem Logic i cały czas jak na razie odnoszę sukcesy i powoli poruszam się do przodu, kto wie, może za 3 lata dorównam Ani Celarek albo Markowi Ryś ale to raczej na razie tylko marzenia :P

Edytowane przez Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz. dzięki za podpowiedź, odnośnie niedowierzania co do mojego "wymodelowanego pokoju", przygodę z grafiką 3d rozpocząłem 2 tygodnie temu, pokój wymodelowany ale nie dokładnie i troszkę mało realnie, jak na razie nie zbyt to wygląda więc chciałem zobaczyć jak to wyjdzie jak ustawie kamerę, no i szukałem po necie ale nie mogłem znaleźć jak to zrobić, tak też powstał mój temat na forum.

Cały czas jeszcze "walczę" z materiałami i tekstura.

Jak mój projekt będzie mało wiele do pokazania to wstawię ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności