Skocz do zawartości

Jak zacząć?


blady

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nieco bardziej "biznesowe" pytanie.

 

Zakładając, że ma się już w miare "ok" portfolio, jak zacząć pracę w biznesie CG. Jak tak patrze po różnych stronach firm zajmujących się CG to wymagania mają "z kosmusu" - 3,5, 8 lat doświadczenia. (Patrzyłem głównie po zagranicznych stronach bo jakoś polskich firm mało znalazłem) I teraz jak i gdzie zacząć taką pracę mając zerowe doświadczenie "in production"?

Ogłoszenia typu "internship" znajdowałem tylko na amerykańskich stronach i często wakacyjnie dla studentów uczelni typu "art".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

po tym jak patrzyłeś widać jak szukasz, a jak szukasz tak znajdujesz. odpowiadając na Twoje pytanie - zacząć należy od szukania. I nie jest to cynizm z mojej strony, pracodawca często ocenia inteligencje/ogólny potencjał człowieka po tym jak potrafi sie zorganizować chcąc pracować w zawodzie. Dlatego czasem lepiej, ze ktos nie potrafi znalezc tego czego szuka, to daje nadzieje, ze zacznie wysylac portfolio dopiero jak bedzie potrafil rzetelnie sie przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to z przymrużeniem oka można patrzeć... Jak twoje prace wymiatają, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Jest masa sposobów aby zdobyć większe doświadczenie, i wydaje mi się, że każdy podchodzi do tego po swojemu - jak mu wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności