Skocz do zawartości

Wiz: Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z racji że lubię sypialnie bo lubię dużo spać i takową kiedyś w 3d stworzyłem to powiem że podoba mi się jej prostota, styl i klimacik:) Trochę kiepska jakość zdjęcia, brak bumpa na podłodze i zbyt dużo jego na półkach po prawej trochę psuja efekt. Widoczek za szybą chyba zbyt jasny, mógłby być taki jakby słońce wpadało do środka:) Trochę za ciemno po lewej u dołu. Można by było jeszcze za oknem jakąś werandę wymodelować żeby było na czym stanąć:P Ogólnie podoba mi się i mam nadzieję że w następnej Twojej sypialni (jeśli taką jeszcze będziesz chciał stworzyć) będę miał ochotę się przespać (z dziewczyną rzecz jasna albo lepiej z dwiema:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły interior. Ładne światło i aranżacja. Podciągnij jakość renderu i shaderów i będzie naprawde dobrze. Zwróć też uwagę, że masz lekko obróconą kamerę w osi pionowej i tutaj to akurat nie jest potrzebne ( nic dobrego nie wnosi do kadru ). Gdybyś zrobił ujęcie trzymając kamerę prostopadle do okna, mocno by zagrały piony ( masz ich tutaj trochę ) z poziomami, które zniwelowałeś w tej chwili obrotem kamery. Otrzymałbyś książkowe ujęcie interiora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności