Skocz do zawartości

Scena 3d : Aerton


Jarkaos

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt stworzony w całości w 3ds maxie + vray. Model samochodu został wykonany bez jakichkolwiek blueprintów, taka czysta improwizacja :) Jeśli chodzi o "zimowy" render w tle użyte zostało zdjęcie z serwisu stockowego + drobna korekta w ps. Scena górska jest już własnym dziełem. Pozdrawiam :)

 

 

aerton_winter.jpg

aerton_mountains.jpg

aerton_clay.jpg

Edytowane przez Jarkaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo ładnie. Ta szczęka wygląda trochę dziwnie ale to rzecz gustu. Podoba mi się tył - ma w sobie coś z oldsmobila. Tak generalnie to ma charakter Corvette. Jedyny zgrzyt to płatki w lakierze wydają się być zbyt duże. Pierwszy render najlepszy. Drugi źle skadrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem ciekawie, niepodobają mi się tylko niektóre krzywizny zbytnie "niekonsekwencje kształtu" w niektórych miejscach np na światłach, albo to przetłoczenie na masce - dziwnie zakończone, zbyt duże wybulenie maski.

Skoro zrobiłeś wnętrze, a wygląda na dużo pracy to czemu nie wykorzystałeś go w prezentacji modelu trochę szkoda włożonej pracy. Życzę Ci aby kolejny koncept był jeszcze lepszy i proponuję pierwsze szkice porobić na kartce.peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracją do stworzenia modelu była chęć połączenia jaguara e-type z jednym z ostatnich modeli aston martina. W końcu obłe kształty jaguara wygrały i mniej więcej w takiej stylistyce postanowiłem utrzymać linie samochodu. Projekt "aertona" wchodził w skład pracy dyplomowej, której tematem była kampania reklamowa fikcyjnie stworzonej marki. Poza luźnymi renderami były to również projekt reklamy prasowej, strona www oraz spot tv i to właśnie w spocie ująłem wnętrze samochodu. Jeśli chodzi zaś o "asfalt"... to miały być kamienie :) choć z tego co widzę efekt nie wyszedł tak jak powinien :)

Edytowane przez Jarkaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności