Jump to content

dac77

Members
 • Posts

  1,833
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dac77 last won the day on October 4 2010

dac77 had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  koło Rzeszowa

dac77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

34

Reputation

 1. Ten program ma gigantyczną wadę - obracanie jest nielogiczne.
 2. Bardzo ładne te animacje, ale takie podniecanie się troszeczkę jest dziwne i niepokojące. Świetna narracja tego starszego gościa.
 3. Ostatni odcinek Weeds w serii szóstej (może wogóle ostatni ?) zrechabilitował całą szóstą serię, która była gorsza od wcześniejszych. Polecam.
 4. W regulaminie pisze że zamieszczanie zdjęć to murowany ban, ale nic nie piszą o przyznaniu się. A może to podpucha? Może to render? Ja bym to coś widział w czarnym kolorze i oślizłe, ewentualnie czerwień.
 5. Pawel Lipka, na każdym forum może być tylko jeden dac77. Powodzenia
 6. Mnie chyba przekierowało na jakieś inne wideło, bo widziałem bardzo średnie prace.
 7. To ja bym na początek wywalił tekstury, bo ani nie są ładne, ani się dobrze nie renderują (na szwach czerń atakuje). Lepsze byłyby fajne materiały.
 8. Działa tak samo jak w 2.49. Coś poplątałeś.
 9. A efekt lepszy od 99% gier o 1 000 000 razy większym rozmiarze. Ale to nie jest klasyczne 4 KB demo/intro gdyż pewnie korzysta z OpenGL/DX.
 10. Co to jest ten Jeż Jerzy, że ktoś miałby o tym zapomnieć?
 11. A ja niedawno czytałem (słuchałem) dosyć nową powiastkę W. Gibsona. Tytuł? Nie pamiętam. Bohater? Ta piosenkarka co już była wcześniej. O co biega? O nic w tej książce nie biega. Jedyne co pamiętam to pełno reklam iPhona. Bardzo dużo. Tak serio to facet zburzył cały skonstruowany przez siebie świat poprzez jakieś sztuczne przeniesienie wszystkiego o 100 lat do tyłu, czyli do naszych czasów. Koniec z super sieciami, technologią, stacjami kosmicznymi pełnymi fabryk itp. Teraz każe nam o tym zapomnieć i spokojnie zachwycać się iPhonami i dżinsami. Więc dlaczego przeczytałem? Bo to Gibson.
 12. Technicznie to ta animacja ma duże braki, a to forum jest bardzo techniczno-upierdnicze. Animacja postaci jest sztywna. Brak animacji twarzy. Słaby materiał skóry. Artystycznie to fajne. Fajne efekty i tak dalej. Przypomina mi animacje dziadka3D tylko że tutaj jest więcej kolorów. Nie trzeba było pisać o czym to jest, bo to tylko zniechęca do oglądania. Kto czyta Twaina?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy