Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi TT


k_gabra

Rekomendowane odpowiedzi

Po dziurawych 2ch latach zmudnego dlubania nad autkiem mogę stwierdzić ze pracę oraz model uznaje za skończone przez co mogę umieścić swoją pierwszą pracę w Finished Works... Możliwe ze nie powala na nogi, ale jak jest niech już zostanie... Model w malej rozdziałce i szumami ponieważ komp nie pozwala na większy i lepszy render zrobiony w szybkim czasie, dlatego w niedalekiej przyszłości podrzucę dodatkowo jakiś HiRes, z możliwym drobnym update 'ozdobienia' auta... Dodam ze na oponkach nie widać ale jest narzucony sidewall, wiec opony nie sa puste, a auto samo w sobie nie jest zgodne z tradycyjnym TT, a modelowane pod swoj gust.

 

 

1111fa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Soft: 3Ds Max, Vray

 

 

edit: Coś paski idące przez długość auta zrobiły sie kwadratowe po wrzuceniu na serwer... To tak dla swojej obrony...

 

 

 

Zapraszam do krytyki,

Pozdrawiam K.

Edytowane przez k_gabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

k_gabra pewnie już to zauważyłeś ale tutaj mało kto sensownie wypowie się na temat pracy, większość woli pieprzyć o głupotach albo zjechać prace od tak. Nikt tu nie myśli o pomocy komukolwiek bo po ch** sobie konkurencje robić. Utworzyło się kółko wzajemnej adoracji a resztę mają gdzieś.

 

Co do pracy, prawdopodobnie lepiej żeby wypowiedział się ktoś kto zajmuje się modelowaniem samochodów ale z tego co ja zauważam to:

-model ma jakieś dziwne nierówności albo oświetlenie nie te bo widoczne są krzywe odblaski są na przedniej masce w miejscu jej wybrzuszenia

- dziwne skośne "ubytki" w odblaskach na ramie nad drzwiami i na krawędzi karoserii nad kołem

Poza tym, model wydaje się być całkiem niezły tylko chyba nad materiałami trzeba by popracować trochę. Na czarny żeberka w grilu jest materiał z selfilumination? wyglądają jakoś nienaturalnie. Szyby też szału nie robią. Co do renderu, to razi trochę jego ziarnistość, myślę że zwiększenie subdivs w parametrach oświetlenia pomoże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fajny wpis, i ocene okiem (bez obrazy) 'laika' w otoczeniu aut, a na swoja obrone napisye tyle...

 

 

1. Ubytki zrobione celowo, poprzez ustawienie kilku sztuk swiatel, niepolaczonych ze soba dajacych efekt nieciaglego odblasku...

 

2. Materialy niestety nie sa moja mocna strona, i wydaje mi sie ze jak na ta prace wyciagnalem z niej max jaki moglem...

 

3. Na grillu jest robione cos w stylu chromu (na vray mtl), lecz z troche zmienionymi ustawieniami

 

4. Ziarno, jak juz wczesniej napisalem, slaby sprzet + stary stary stary system (na szczescie w nieszczesciu dzien po wykonaniu rendera skopal sie system, wiec mysle ze po odnowieniu go pierwsze co poleci jakis HiRes bez ziarna)

 

5. Co do krzwizn na masce, watpie zeby byla krzwa, ale sprawdze to jak co... siatki mozna zobaczc w moim watku w w.i.p.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spoczywaj na laurach porównaj swoja prace do poziomu pracy ostatniego fiata 500 coreray’a i dopiero jak będziesz miał coś porównywalnego, to wtedy wylatuj z tekstem "czyzby az tak zamurowalo...? :-)” ale i tak odradzam :)

miłej dalszej pracy nad modelem, jezeli bd coś jeszcze robić przenieś wątek do wipa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System reanimowany, niebawem HiRes... :-)

 

 

Tekst był czysto ironiczny, wiec bez spiny ;-) chciałem nim jakoś zwrócić uwagę, co chyba ciut się udało, bo jak wiadomo, na forum komentowane są tylko najlepsze prace, a te gorsze albo są zjechane bez argumentów (czasami) albo w ogóle nie są zjechane... :-)

 

Na laurach oczywiście nie spoczywam... porównanie na pewno jest znikome do pracy którą przedstawiłeś, ale jak zapewne wiadomo, na dzień dobry takie prace jak m.in. wspomniany fiat nie powstają jako jedne z pierwszych... no chyba ze ktoś ma dryg do tego... Także, powoli do przodu, teraz takie coś, krzywe, z lipnymi materiałami i dziwnymi felgami, a kiedyś coś prostego z dobrymi materiałami i realnym wyglądem...

 

 

Robić nic nie będę, możne jedynie podpicuje coś w ps'ie, także jest to na pewno finalny finał.... :-)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności