Skocz do zawartości

IGS, NURBS i Max


Darthapul

Rekomendowane odpowiedzi

Heja!

 

Mam problem Z powiazaniem Maxa i programow CAD. Exporter maxa wypuszcza tylko obiekty robione na NURBSach (uzywam wersji 5.1) - co jest wyrznie powiedziane w helpie i przetetsowałem. Obiekty robione na Editable Poly i wygladzane NURMSami nie chca sie przeksztalcac do NURBS (import do istniejacego obiektu NURBS tez nie dziala).

 

Czy jest jakis plug potrafiacy przerobic editable poly na NURBS lub po prostu wypuscic IGS\'a z obiektu innego niz NURBS? Na Maxplugins.de nic takiego nie wpadlo mi w oko, ale moze przegapilem,...

 

THX za podpowiedz...

 

Paulus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie ma takich pluginow przy pomocy ktorych mozna by poly przerobic na nurbsy.jest to malo realen do wykonania a pozatym wiekszosc a chyba wszystkie softy cad obsluguja formaty plików meshowatych bo poprostu muszą bez mesha nie bylo by nurbsów. do igesa niewepchniesz mesha nawet o tym nie mysl i nie szukaj tak zdolnych pluginow bo i tak nie znajdziesz. Dla rhino3d jest takowy ale potrafi zrobic z mesha nurbs tylko ze kazdy poligon to oddzielny surface wiec nadaje sietylko do prostych obiektow bardzo prostych ktorych i tak pozniej niedaje sie zbytnio modyfikowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności