Skocz do zawartości

Pojazd3D:Camaro `68 Custom


si2wy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podstavsky dzięki za rady, no zdecydowanie zaduzy ale to wina przekombinowanego materiału studia i takie refleksy się zrobiły, z glossem walczę cały czas. Ogólnie poprawie to i juz to będzie koniec z tym modelem na teraz bo chce zacząć pracę nad następnym.

 

Brazniew to juz jest kwestia gustu, dla mnie dopiero gleba podkreśla linie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstavsky nie no naturalnie ze dystans zawsze jest jak zauwazyłeś po renderach ze tez duzo sam eksperymentuje, no narazie ze slabymi efektami ale to lepsze niz kopiowac gotowe rozwiązania, ale jednocześnie słucham dobrych rad osób bardziej doswiadczonych.

 

Z następnym modelem będzie bez rewelacji jeśli chodzi o wygląd, bo będzie to opel vectra V6 z `94, dosyć owalne auto tym samym moze być dobre do treningu poza tym nie wiem czy ktoś to robił juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jeszcze pomęczyłem ten model i wyszło takie coś, ogólnie wyrzuciłem wszelkie hdri, model umieściłem w studiu dodałem parę światełek jak tylko zrobie inne ujęcia to dorzucę, Pozdrawiam

camarostudio.jpg

 

up:

 

 

camarostudio2photo.jpg

 

camarostudiobok.jpg

 

camarostudio2photo.jpg

Edytowane przez si2wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i ostatnie ujęcie jak fotoreal :) Poważnie!

Jedyna rzecz do której bym się przyczepił to granulowanie tła (jest po prostu dziwne i nienaturalne) oraz wygląd felg.

Przód na pierwszym ujęciu wyszedł genialnie! Dobrze, że posiedziałeś jeszcze trochę i wymęczyłeś model, bo podniosłeś skilla w materiałach.

 

Ode mnie 4*. Faworytem zostaje pierwszy render.

 

Aha - ponieważ jakość jest lekko słaba to proponuję przymrużyć lekko oczy :) (si2wy wyrenderuj to w jakiejś anormalnej rozdziałce typu 5000x3500 i przeskaluj do np. 1600x... - będzie baaaaardzo widoczna poprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstavsky Dzięki bardzo za dobre słowo:) Cieszę się, ze ktoś docenił przynajmniej starania:)) Tez uwazam pierwszy i ostatni za najlepsze. A teraz konkrety jezeli chodzi o tło to wina niedoświetlenia materiału, jezeli chodzi o jakość no teraz jak jest juz wszystko skończone spróbuje zrobić w lepszej jakości, a nie chciałem podkręcać za bardzo ustawień ze względu na to ze działam na laptopie:(

 

Brazniew jesli chodzi o "krzywość" to bawiłem się trochę z bumpem, chociaz pewnie model tez jest niedoskonały :)

 

Dorzucam jeszcze inne ujęcie

 

jgjgag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - mi nie dziękuj - podziękuj sobie :)

Widać, że preferujesz style rat albo slam. Ma być nisko, szeroko, na połyskującym szerokim rancie a morda samochodu ma mówić jadącemu przed, że za niedługo rozpocznie się destrukcja - czyli za jakieś kilka sekund :) Przypomniał mi się klimacik filmu Death proof i zabójcza Nova SS :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rat to raczej nie ale fakt ma być nisko, szeroko i na jak największym parapecie:)) he, ale zeby nie było ja jestem nastawiony przyjaznie do innych kierowców:))))

Myślałem tez nad zrobieniem camaro w stylu daytona jeszcze ale mapping u mnie na razie lezy.

Fakt faktem, załuje ze nie zrobiłem tego modelu najpierw w oryginale a potem w custom bo fajnie by sie prezentowały koło siebie na ostatecznym renderze, custom i classic:)

Jeszcze tylko chce w lepszej jakości zrobić render, zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności