Skocz do zawartości

Komiks - pierwsze proby


Qczm@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oki no to szykuj sie paniena sama chcialas...;)

po pierwsze rysunki sa plaskie nie czuje sie glebi a nawet tam gdzie wystepuja budynki perspektywa sie sypie, o proporcjach nie wspominajac(ludzia mam na mysli;)

po drugie kolory... wiem ze nie powinienem sie na ten temat wypowiadac ale, czy kolor dobry, czy zly to potrafie stwierdzic wiec pisze ze zly cheh(to kolorowanie w kompie wyglada jak mazanie pisakiem ktory przebija, moze lepiej kladz plamy wyjdzie wam na zdrowie;)

po czwarte sam mam z tym problem...a mianowicie te scenariusze jakies pseldo przeintelektualizowane i wychodzi z tego niestrawna papka

 

to tyle ... krytyka z glebi serca wiec nie wkurzaj sie ;D

czekam na dalsze pracki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja z tym przeintelektualizowaniem, nigdy nie lubilem nadmiaru tekstu w komiksach. To obraz ma chyba opowiadac. Np w \"Walczyc? o Co?...\" zakonczylbym na tym a reszte powinien dopowiedziec obraz i nasze wlasne doswiadczenia/skojarzenia.

 

Kolory mi sie za to podobaja, tylko taki styl kolorowania to nie za bardzo do druku sie nadaje z tego co wiem o kolorowaniu komiksow.

 

Ogolnie fajna sprawa, czekam na wiecej Twojej tworczosci :)

 

 

PS. \"przeintelektualizowaniem\" - zglaszam to slowo do ksiegi rekordow forum (ktora to ksiege niniejszym otwieram ;), w kategorii \"najdluzsze slowo\" .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolenie druga plansza bardziej mi sie podoba. Kolory to chyba sie znieksztalcily przy zmianie formatu obrazka.

 

Na pierwszych kadrach miasto zdaje sie tonąć w podłozu.

Ale ogolnie jestem za :)

Trzymaj tak dalej :)

 

\"życie to nie bajka, życie to jest wojna\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym momencie pomyslalam sobie ale dupki, tak mnie zjechac, jednak po przemysleniu tematu dotarlo do mnie ze macie sporo racji, moze nie do konca sie ze wszystkim zgadzam to dalo mi to durzo do myslenia, i postanowilam zmienic styl pracy, moze zaczne od podstaw i skupie sie na budowaniu komiksu od czarnej plamy, co do textow pewnie rozni oludzie beda miac rozne zdanie, ale racja jest ze musze bardziej przemyslec ujecia, i rzeczywiscie w wiekszym stopniu poslugiwac sie obraze. w kazdym badz razie dzieki za nieoszczedzanie, i sciagniecie mnie z oblokow na ziemie. nooooo to co by tu jeszcze.... biore sie zatem do pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności