Skocz do zawartości

Odtwarzacz SONY


Gość BandSaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować. Całe zamieszanie spowodowane książką "3ds max 2009. Biblia", która kupiłem przed rokiem. Taki miałem "zapał" do niej, że dopiero udało mi się poznać podstawy :) Render poniżej to moja pierwsza "praca", nie licząc zawartych w książce ćwiczeń. Najprostszy model, ale włożyłem w to dwa ostatnie dni więc pokaże światu. Wierzę, że uczestniczenie w życiu tego forum zmobilizuje mnie do dalszej pracy, do rozwijania umiejętności itd. :)

 

mp3b.jpg

 

W niedalekiej przyszłości planuje dodać wejście na jacka ( może nawet samego jacka z kawałkiem kabelka ), "gniazdko" usb, oraz przycisk hold. Narazie wydaje się to zbyt skomplikowane :). Starałem się wiernie oddać oryginał [ sam mam taką ].

 

Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki itp.

Jeżeli ktoś uważa, że mój model mógłby się przydać do czegoś, chętnie udostępnie do pobrania // free of charge ofc xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm. Niezbyt skomplikowane. Pokaż siatkę, żeby było do czego się przyczepić :)

 

mp3w.jpg

 

Uprzedze Wasze pytania. Dziury na przyciski i lcd zrobiłem na wylot :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? robiłeś je boolem? Nie no model jest na tyle nieskomplikowany że trudno było to spaprać :) jak nie planujesz robić innych ujęć to mogę być na wylot :D. Ja zawsze bazuje na tym, że czego oczy nie widzą tego dusza nie boli :) To tak po za dziurami bez zarzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury otrzymałem w wyniku użycia modyfikatora "bevel prolife", bo tak powstało "body", a zrobiłem je po to żeby mieć wcięcia przy tych trzech przyciskach. Wiem, że na pewno można to było zrobić lepiej, ale jak napisałem wcześniej dopiero zaczynam z maksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności