Skocz do zawartości

skaner


thud

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze skanerem, najpierw zainstalowalem sterowniki spod win98 na winxp, juz chcialem skanowac ale wyskakiwal blad z komuniaktem o TWAIN\'ie. Sciagnalem ze strony producenta sterowniki pod xp i teraz skanuje tylko 1/4 powierzchni skanera (skaner firmy Mustek-na win98 chodzil normalnie); mial ktos moze podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja mialem podobny bład. W twainie pokazywało mi ze mam na dysku -1,2 GB (oczywiscie to nie prawda :) ) i nie chcial skanowac bo uwazal ze ma za malo miejsca. Sterowniki miał oryginalne do Windowsa 2000. Pomogla instalacja sterowników innego modelu skanera tego samego producenta. Wiec mysle ze to kwestia doboru sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał mikeb

mam problem ze skanerem, najpierw zainstalowalem sterowniki spod win98 na winxp, juz chcialem skanowac ale wyskakiwal blad z komuniaktem o TWAIN\'ie. Sciagnalem ze strony producenta sterowniki pod xp i teraz skanuje tylko 1/4 powierzchni skanera (skaner firmy Mustek-na win98 chodzil normalnie); mial ktos moze podobny problem?

a probowales dopasowac kolo do kwadratu? - to apropo instalacji sterow z 98 na NT( wq tym przypadku XP) te systemy maja totalnie inna architekture systemu!!! to tak jak kot i pies. jedno i drogie zwierze ale nieco sie rozna. a co do obecnych klopotow to pewnie te z 98 zostawily co ieo po sobie i teraz masz lekkie konflikty, wywal z rejestru wszystko apropo tych sterow i zainstaluj te na xp jeszcze raz i powinno byc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności