Skocz do zawartości

scena3d : wnetrze swiatyni


Gość choong

Rekomendowane odpowiedzi

Gość choong

Czesc !

Jestem nowy na tym forum wiec chce sie z Wami serdecznie przywitać !!!

Zamieszczam tu moj , wlasciwie pierwszy bardziej \"skomplikowany\" render jaki zrobiłem w 3D studio.

Jestem Baaardzo początkujacy jesli chodzi o grafike 3D. Własciwie jest to scena do mojej pierwszej animacji.. nad którą pracuje juz od dłuzszego czasu. Sam budynek robiłem jakies 3 dni.

Na razie eksperymentuje z podstawowymi opcjami teksturowania - zwlaszcza z opcją blend.. (zazwyczaj na podstawowych ) Na oswietleniu zupełnie sie nie znam wiec nie bijcie :-) Zreszta po obejrzeniu niektorych waszych renderow wiem ze bardzo długa droga przedmną.... ehhh.

Przepraszam za obrazek... troche azduzy , proponuje pomniejszyc....

 

f87e101f.jpg.orig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

he przez chwile widzialem .moim zdaniem modele sa za proste ,z malej ilosci poly,maja malo szczegulow,tekstury tez raczej do poprawy ten ogien plonacy na srodku nie daje zradnego swiatla nie wiem czy sa tam okna bo nie zdazylem zobaczyc bo juz obrazu nie widac tylko znowu napis:)a i daj mniejsza rozdzielczosc bo kijowo sie tu oglada.O znowu widze . no wiec musisz utrzymac jakis styl pracy (renesansowe freski nie pasuja troche do reszty wystroju np.skromnego oltarza) masz jeszcze sporo do nauki ,ale nie odrazu Krakow zbudowano. Powodzenia w robieniu tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności