Skocz do zawartości

Animacja - zolw


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

umieszczam taka prosta animke chodu zolwia, wszystko wykonane przezemnie biped+skin, jako ze animacja sie nie zajmuje wiec wyglada to jak wyglada, wrzucam aby wrzucic,

 

wiem ze kupa bledow itp itd, ale bardzo sie ciesze ze udalo mi sie przynajmniej tyle wydziergac w dziedzinie animki, jestem totalna noga ze wszelkich humanoidalno-organicznych animacji, tak wiec wszystkie hihy, hahy i hłehy mile widziane:]

 

pozdro

 

http://www.youtube.com/watch?v=lz-IWY7gL6A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Chrupek3D

chyba jakis zyczliwy Ci sie zalogowal pod innym nickiem ;)

sprawdz ip przyjaciol :D

 

a animacja wcale nie taka tragiczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko ale jego chód przypomina ludzki, wydaje się że ręce wchodzą w skorupę, powinien chodzić bardziej ciężko jak wojownik sumo, pod koniec animacji lewo kolano się nienaturalnie zachowuje. Wiem, że to nie jest takie proste sprawić żeby ładnie się ruszał, niedługo jak skończę w końcu swojego żółwia to sam będę musiał się z tym uporać :( Reasumując jest git :), zwłaszcza że się animacją nie zajmujesz, szkoda tylko, że jest krótka ja Cię namawiam, żebyś coś jeszcze z nim zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko ale jego chód przypomina ludzki, wydaje się że ręce wchodzą w skorupę, powinien chodzić bardziej ciężko jak wojownik sumo, pod koniec animacji lewo kolano się nienaturalnie zachowuje. Wiem, że to nie jest takie proste sprawić żeby ładnie się ruszał, niedługo jak skończę w końcu swojego żółwia to sam będę musiał się z tym uporać :( Reasumując jest git :), zwłaszcza że się animacją nie zajmujesz, szkoda tylko, że jest krótka ja Cię namawiam, żebyś coś jeszcze z nim zrobił :)

 

wielkie dzieki stary, moze jeszcze kiedys cos konkretnego zloze w roli glownej z tym turtlesem, ale wlasnie czas, tego brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności