Skocz do zawartości

2 BARDZO WAŻNE PYTania do Was !!!!!!!!!!!


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy ktoś mógłby być moim nauczycielem? Wiem że to głupie ale sobie nie radzę :-(. PLIZ szukam pomocy, jakby ktoś chciał... to piszcie na forum w tym poście :(.

2. Co wymodelować na początek (po miesiącu siedzenia w 3DSMAXIE)?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po miesiącu?? no sam niewiem. Niewiem czego sie czepiałeś na pocżatku, czy modelowania, czy texturing, a moze light?? Ja radze robić na poczatek jakies modele nie za bardzo skomplikowane.

 

Co do nauczania to moge cie podszkolic (gg: 1301198), ale radze ci poznac podstawy jezeli nie znasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nie liczy sie ile (dni??miesiecy??lat??) siedzisz na maxie mozesz siedziec 10lat i nic nie umiec a mozna siedziec 2 miechy i wymiatac(bezprzesady)

zalezy czy znasz podstawy??

jak tak to chetnie zapraszam do dzialu tutoriale na max.pl (z ktorych sam sie uczylem)

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przyznać, że coś jest głupie i już staje sie mądre... może wszyscy będziemy sobie pomagać pzrez GG, forum bedzie świecić pustkami i je zlikwidują.

Czytam praktycznie 80% postów na tym forum i znajduje w nich wiele bardzo ciekawych drobiazgów (np.: jak włączyć w viewporcie bitmape jako tło).

Myślę, że prośby o pomoc na temat 3dmaxa poza forum zubożają je. Dobrze jest znaleźć na forum post pt. \"jak w maxie stworzyć jajko\" bo możliwości wiele mimo, że temat z pozoru błachy, gdyż można nauczyć sie przypadkiem rzeczy niezwykle ciekawych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nawet gdybym bardzo chciał, to nie będę Twoim nauczycielem, do póki nie zamieścisz jakichś danych kontaktowych. Póki co Twój profil jest bardzo ubogi i nie zamieściłeś nawet swojego e-maila.

 

Nie powinieneś się bać pisać o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, osobiście sam od kilku dni bawie się 3dsm, w sumię już dobre kilka dni bo czas na zabawe z tym programem mam raz w tygodniu ale już wakacje idą :P ... Sam wyskoczyłem na forum z podobnym pytaniem, robiłem sobie proste rzeczy i wielu mnie zniechęcało, i nadal to robią, ale się zaparłem ... od pewnego czasu robie tutki zarówno na max3d jak i na innych stronach, wiele razy miałem problem, np. pisało by zastosować jakąś opcje a nie bvardzo się orientowałem, F1 -> w 80% pomagał mi ale czasem stawałem (czemu ja piszę w czasie przeszłym :O, to mi się nadal przytrafia :( ), i nie móc czegoś zrobić zapisywałem plik i leciałem do innych tutków, ale w innych też były provlemy ale dowiedziałem się gdzie jest ta opcje co w poprzednim miałem zastosować ... z czasem miałem coś zrobić nie wiedziałem jak ... ale zrobiłem to samo tylko inaczej ... w sumie od pewnefo czasu stwierdzam że 3dsm to szczwany program, i od pewnego czasu zacząłem robić własny ... eee ... krajobraz który napewno na forum się znajdzie ... to tego programu trzeba mieć cierpliwości i samo zaparcia ... nie wiem dla czego, ja wole sam się uczyć :P ... czuje się wtedy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już chyba ktoś pisał by przystać na prostych elementach: długopis, ołówek, opakowanie na płyte CD i coraz trudniejsze i do tego regularne robienie tutków czyni cuda :) ...

 

NO*NAME: kiedyś się odezwe może raz coś wypocimy :P

 

WuJeK: Nie wpadłem na to :P ... może zrobie swój, ale z najprostrzego punktu widzenia :) ... chodź wcześniej będe musiał zrobić kilka tutków bo nie bardzo wiem jak zrobić kilka elementów :( ...

 

 

tutki są dobre na max3d! Zrobiłem kilka aż zobaczyłem tutka z wodą ... nie dałem rady ale wiedza z poprzednich pozwoliła mi zrobić po swojemu, co prawda nie jest taka ładna ale zła też nie jest.

 

Dobra, dobra nie wiem jeszcze chyba najistotniejszego, mianowicie gdy narysuje obiekt własny za pomocą \"line\" nie mogę mu nadać materiału, dowiedziałem się ze oryginalne obiekty mają tak zwana mapę ... a własne nie mają i trzeba ją zrobić ... wiem że to jest skomplikowane i czy ktoś zna stronę gdzie mogę o tym poczytać, najlepiej PL chodź w j.ang nie pogardze.

 

Dobra juz wiem ... dzięki DruG :)

 

 

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > Huter]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności