Skocz do zawartości

Select and move


sheuron

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm. Nie jestem pewien czy piszę z tym w dobrym temacie ale chciałbym przejść od razu do mojego problemu. Otóż po ostatnim odpaleniu maxa zabrałem się za za modelowanie mojego mustanga i problem jest w tym iż nie mogę nic przesunąć czyli używam "select and move" jednak żaden vertex, edge czy cokolwiek innego nie chcę zmienić swojej pozycji, czy tylko ja tak mam ? proszę was o pomoc i z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jest to bardzo popularny problem, opisywany wiele razy. Jego rozwiązanie jest również w FAQ. Przyczyną tego problemu jest zazwyczaj przypadkowe wciśnięcie "X" na klawiaturze, ponowne wciśnięcie tego nieszczęsnego klawisza w 99% rozwiązuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem o tym że da się nacisnąć "X" jednak on chowa albo pokazuje te 3 osie :) a ja cały czas je widzę, jednak tak jakby były one wyłączone (WTF?) i nie mogę za pomocą ich oraz pozycji na dole ekranu (chodzi o te 3 okienka z pozycjami X, Y, Z) nic przesunąć tak jakby były one nieruchome, dawałem także unlink ale to także nie zadziałało, jednak w "Meshsmooth" mogę przesuwać

Edytowane przez sheuron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczyć mogę. Zablokowany nie jest, jednak dalej nie mogę go przesunąć, jeżeli zaznaczę cały obiekt to się przesuwa jednak gdy przejdę do "edit poly" i dam np zaznaczanie vertexów to jako całość przesuwają się nieliczne, jednak pojedynczo żaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności