Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

View of a far future life where scientists have been playing God by controlling weather conditions. Nature shows power over the people once again and mankind must face the impending doom. It's the beginning of the end of our world.

 

Tematem przewodnim bedzie tu snieg (globalne ochlodzenie). Jestem na etapie zbierania referek. Bitwe ta traktuje jako trening, i relaks pomiedzy moja praca co mi pomaga w odstresowaniu ;d. Tablet posiadam zaledwie 3 tyg. i dopiero zaczynam przygode z 2d wiec nauki przede mna cala masa ;d.

pozdrawiam

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

a wiec moj pierwszy szkic i zamysl pracy.

jesli chodzi o kompozycje itp. to na pewno jest cala masa bledow ktore juz mozna mi wytknac mimo iz to dopiero poczatek ;d.

jest to moja pierwsza praca 2d i praktycznie pierwsza stycznosc z tabletem (tradycyjnie tez nigdy nie malowalem za wiele). powolutku bede dlubac szczegoly. juz teraz widze, ze zgubilem jedynke rzymska na zegarze i ze nie poprawilem spodu budynku, bo on tez bedzie zakryty przez snieg

pozdrawiam

doomsday2.jpg

Edytowane przez thud

Napisano

Fajniej by to wyglądało gdyby dziecko było niesione na rękach przez gostka, w śniegu po kolana albo nawet po pas :)

Napisano

Jak na pierwszą pracę 2d jest nieźle, ale zgadzam się z thudem żeby nie stawiać postaci na wydeptanym chodniku.

 

Tą brakującą jedynkę (12) możesz zwiesić żeby się dyndała na ostatnim gwoździu. Ta inna jedynka (1) jest za nisko, jest między pozycją 1 a 2.

 

Te budynki w oddali odbijają się w lodzie? Wtedy powinny mieć w dół i w górę tą samą wysokość (licząc od brzegu).

 

Ze śniegu za wieżą mogą wystawać jakieś dachy albo kominy.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.