Skocz do zawartości

Teczka 2D: zbiegaj


zbiegaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów artystów i rysowników;) Zanim zacznę pokazywać swoje wątpliwej jakości prace chciałbym zadać podstawowe pytanie. Chodzi konkretnie o zakup tabletu graficznego. Wybór padł wiadomo na Wacom Intuos4. Teraz pytanie brzmi, jaką wybrać wielkość? I czy w ogóle wielkość ma znaczenie? Jeśli tak to jaką? Chodzi mi głównie o modele M i L. Różnica w cenie to około 400-500 zł. Warto dopłacić mimo braku doświadczenia w pracy z takim urządzeniem? Dodam, że jestem biednym studentem, dla którego każdy grosz się liczy, a na rozwijanie swoich umiejętności rysunkowych staram się poświęcać średnio 2-3 godzinny dziennie.

Liczę na waszą pomoc, bo chciałbym mniej więcej w ciągu 2 tygodni dokonać zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Lubisz zamaszyste pociągnięcia? Ingerujesz w rysunku całą rękę, dłoń, a może tylko palce. Jaki rysunek preferujesz - detaliczne, czy z gestem.

 

Odpowiedz sobie na te pytania. Jak lubisz dużo dłubać w jednym miejscu wybierz mały, lubisz malować zamaszyście z gestem, wybierz duży, nie wiesz, bądź stosujesz coś pośredniego wybierz średni. Wszystko zależy od Twojego sposobu pracy, bo tablety jako takie od siebie za wiele się nie różną. Takie jest moje zdanie. Ja mam Intuosa3 A5 Wide - który w sumie na szerokość jest prawie jak a4. Bardzo dobrze się rysuje i z gestem i dłubanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności