Skocz do zawartości

Render sieciowy -problem z serwerami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Mam problemik którego od kilku dni nie jestem w stanie pokonać a nie znalazłem rozwiązania, które by mi w czymkolwiek pomogło. Problemik ów przedstawia sie następująco :

Jest sobie domowa sieć z trzema kompami, (moje dwa i jeden brata) moje kompy to stacjonarki gdzie: 1 (dla uproszczenia będą cyferki) to normalny kop na którym śmigam, a 2 to farma ( o ile można tak nazwać jeden stary komp) i teraz tak: 1 łączy się z siecią poprzez wi-fi, a 2 jest połączony z 1 przez lan, a dokladnie skrętką Cross, 1 widzi 2 i wzajemnie, a problem pojawia sie przy samej chęci wrzucenia np animacji do renderowania: odpalam Backburner Manager na 1, i serwer na 2 , serwer sie ładnie wita z managerem i jest cacy, nastepnie odpalam serwer na 1 i on takze sie wita ladnie z managerem i niby tez jest cacy ale jak zapodaje render i odpala sie to magiczne okienko to przy połączeniu z managerem jest widoczny tylko 2 i nie da sie wyslac animacji naraz na 1 i 2, napomnę jeszcze ze jak włączę "monitor" to monitor widzi i 1 i2 z czego 2 pracuje nad animacją a 1 jest w oczekiwaniu.

 

Teraz moje pytanko WHYYYY :( co jest nie tak, czy to przez to ze manager wyłapuje 2 połączenia z różnych sieciówek? czy zwyczajnie sie nie da w ten sposób uruchomić renderingu na obu kompach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności