Skocz do zawartości

Zabawa klockami duplo


expoimage

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, do zrobienie tej scenki namówił mnie mój syn:) mówiąc że zaprojektujemy klocki "dupjo" na komputerze:) więc zrobiłem jeden, potem kolejny, podwozie i samolocik - tak powstała ta scenka. Dochodzę do wniosku że najwięcej inspiracji można znaleźć w pokoju dziecka:) Scenka nie jest jeszcze dokończona, nie miałem (i nie mam nadal) pomysłu na skończenie tej scenki więc potraktujmy to jako render testowy. Aczkolwiek Wasze uwagi i sugestie będą mile widziane no i może ktoś podrzuci fajny pomysł na finał:)

Pozdrawiam

 

vizka1.jpg

 

vizka2.jpg

 

vizka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Też mi się wydaje, że te klocki coś za bardzo odbijają wszystko wokół. Poza tym, wszystko ok, pierwszy raz popatrzyłem, myślałem że wrzuciłeś zdjęcie produktu jako materiał referencyjny :) dopiero potem się zorientowałem że to 3d (właśnie po tych odbiciach). Co do skończenia sceny, możesz spróbować zrobić całe miasto, albo coś jeszcze większego, a potem pobawić się PhotoShop'em i wkleić tam zdjęcie syna (niech np. układa góry, albo trzyma lecący samolot, etc). Mały na pewno miałby się czym pochwalić wśród kolegów, w końcu nie każdy ma w domu 'klockową krainę' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności