Jump to content

BLADE

Members
 • Posts

  1,166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BLADE last won the day on December 7 2008

BLADE had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BLADE's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

147

Reputation

 1. Nie ma tu za wiele do oceniania. Ot sześcian z zaokrąglonymi rogami i nałożonym materiałem. Pokaż coś bardziej skomplikowanego niż w zasadzie primitive box. 3d wymaga sporo nauki i treningu. Ćwicz dalej to i progres będzie.
 2. Mi styka PC do grania więc to i tak sprzęt nie dla mnie. Ale spoko jakby była alternatywa dla switcha itp. Jak jestem chory i leże w łóżku to przez steam puszczam wszystko na laptopa w łóżku i do tego pad.
 3. Dla mnie nie jest naturalne 🙂 Nie wiem może moje dłonie są jakieś dziwne. Po 3 palce wystarczy na dłoń by trzymać wygodnie plus kciuki do drążków. EDIT: może mam nawyki odnośnie padów od PS.
 4. Jak dla mnie to drążki powinny być na dole urządzenia a nie na górze.
 5. W blenderze zrobisz to samo co w maxie a możne nawet szybciej. Modelowanie jest dużo wygodniejsze przez skróty klawiszy itp. a Co do renderingu to masz Corone dla blendera.
 6. Jest co najmniej zabawnie. Sam już nie wiem co jest bardziej zabawne nowy max czy pewna osoba.
 7. Postać fajna ale render jakiś taki płaski.
 8. Odnośnie spowalniania startu systemu to może to być spowodowane podpięciem np zewnętrznego dysku pod usb. Możliwe też że partycje przy instalacji windowsa były źle przygotowane.
 9. Kiedyś MSI było bardzo dobrą firmą, robili porządne płyty główne itp ale czasy się zmieniły. Na asusach się zawiodłem. Padło mi sporo ich produktów. A co do różnicy w sprawie gtx 970 to gigabyte ma bardzo dobre chłodzenie, autorskie, trzy wydajne wiatraki. Do tego to jest wersja OC podatna na dalsze podkręcanie. Karta cicha i wydajna. Mam ją więc wiem jak się sprawuje :)
 10. Zamieniłbym gtx 970 z msi na gigabyte.
 11. Czasu mało to i się nie udzielałem na forum. Ale przeglądałem od czasu do czasu. Kliment jedziesz z tematem dalej :)
 12. Wojtek to klasa sama w sobie :) Nie zapomne jego projektu wozu hitlera. Był mega. Trzymam kciuki za ten projekt "ufo"
 13. Nie pchałbym się w AMD. A co do karty to nie pożałujesz zakupu.
 14. Była już taka gra, nazywała się ugh. W roli głównej jaskiniowiec i coś na wzór helikoptera którym transportowało się ludki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy