Jump to content

RAFX

Members
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

About RAFX

 • Rank
  Member
 1. Tył prawie na wykończeniu. Rendery testowe z kołami.
 2. Macie rację. Zrobiłem teraz z innego blueprinta. Chyba teraz dużo lepiej ? :D
 3. Koło. Bieżnik to pattern wyszukany w sieci. Ale opony chyba będą do zmiany. Podglądowo:
 4. Dzięki za uwagę. Zgadza się. Był tam jeden "wolny" vertex to scollapsowania. Pobawiłem się trochę renderem do lepszego podglądu. Renderer - Corona. Bez siatki http://i.imgur.com/cVsX9iR.jpg Tył: Bez siatki: http://i.imgur.com/HsS9A0K.jpg Tutaj jest parę kwiatków. Na renderze trochę więcej widać niż w Viewporcie.
 5. Cd. Pomodelowane światła. Teraz muszę zabrać się za uporządkowanie siatki karoserii i nadanie grubości.
 6. Dzięki za komentarz! Tak, trzeba pilnować by linie były jak najbardziej proste i nie było dużych rozbieżności w polygonach. Dodatkowo powinny iść pod kątem krzywizny. Nissan mnie trochę zmęczył ale sporo się nauczyłem, dużo błędów popełniłem. Zabrałem się jakieś 2 tyg temu za Ferrari 458. Stan dzisiejszy wygląda tak: Zacząłem od maski. Teraz dłubię przednie reflektowy. Drzwi i tylne nadkole do poprawy, do zrobienia klamka i ostre krawędzie. I to auto mam zamiar dłubać tak długo aż wyjdzie. Wszelkie rady mile widziane !
 7. Po przerwie od 3D z racji innych obowiązków (2D) wracam i zabieram się za auto. Tymczasem Rozgrzewkowo Corona: Komentarze mile widziane :)
 8. Przy tym samym popycie zostaje zwiekszona podaż. Pytanie jak i czy to się odbije na grafikach nie biorących udziału w tych konkursach.
 9. Dzięki, pobrałem to co jest i trochę oglądnąłem. Na pewno się przyda. Są gdzieś shostowane wszystkie odcinki? Pozdrawiam również! Dzięki za komentarz ! Poszukałem tego tutka z Beatframes w przeróżnych źródłach, niestety nie znalazłem. Ale metodę na pewno będę przerabiał, póki co wzoruję się na tutorialu Latosa. Jak załapię bakcyla nieco bardziej sięgnę po tutorial Bergera i Spline Cage :D Dzięki wielkie! Poprawiłem według Twojego screena. Ogólnie dół zrobiłem od nowa bo gdzieś mi się bryła rozjechała (widok z boku i z góry). Na tą chwilę wygląda to tak:
 10. Dzięki za komentarz! Spróbowałem pójść za Twoją radą ale to chyba jeszcze nie jest ten moment wtajemniczenia by eksperymentować z innymi metodami. Mam wrażenie , że trzeba w jakiś sposób przewidzieć siatkę dla całego modelu a że jest to mój pierwszy model tego typu to nie wychodzi mi to od razu idealnie. Może to kwestia jakiegoś dobrego tutoriala. Jak znasz coś dobrego to proszę podeślij. Póki co dłubię tak, mam tutorial Latosa z modelowania Passata i oglądając wspieram się nim :D
 11. Zachowały się może komuś blueprinty do tegoż tutorialu?
 12. Siemanko, Chciałbym nauczyć się lepiej modelować więc na warsztat padło modelowanie aut. Początkowo robiłem z tutorialem ale , że w pewnym momencie się skończył (na masce i miejscu na górny grill to jadę od tamtego momentu sam . Idzie to dość topornie ale staram się jak najlepiej rozkładać siatę. refka refka2 refka3 No i co chwilę dochodzą kolejne. Komentarze i wytykanie błędów mile widziane :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy