Jump to content

nicole12

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About nicole12

 • Rank
  Member
 1. nicole12

  Wizualizacja

  Nie będę z Tobą dyskutować ,ani przedstawiać swojego życiorysu, swoich osiągnięć, tego co robię , umiem i w czym jestem dobra , tylko dlatego że ty masz wyrobione zdanie o ludziach z Asp . Każdy jest inny... to po pierwsze, a po drugie tak jak już napisałam, w grafice nie jestem mocna, wiem jak każdy normalny uczący się człowiek może czegoś nie wiedzieć. - - - Połączono posty - - - link z tym filmikiem jest mi tutaj naprawdę niepotrzebny . Przyczepcie się do kogoś innego i na niego naskakujcie ;) - - - Połączono posty - - - ps. Nie to nie ja ;) . Jestem ładniejsza .. xD
 2. nicole12

  Wizualizacja

  Maciek Jutrzenka : Mógłbyś mnie nie krytykować ? . Oceniaj siebie a nie innych . Po drugie co ma wspólnego z moim postem twoje osiągnięcią i zdolności ? Super jak jesteś taki wybitny i masz wysokie mniemanie o sobie ,ale mnie to nie interesuje.
 3. nicole12

  Wizualizacja

  Studiuję malarstwo sztalugowe oraz malarstwo w architekturze. Grafika nie jest moją mocną stroną . Rzucam się na '' głęboką wodę '' ponieważ, muszę zrobić ta wizualizację budynku . Proszę o pomoc aby mi nakreślono mniej więcej jak powinnam się za to zabrać i w jaki sposób powinnam to zrobić , a z waszej strony dostaję tylko docinki i chamskie teksty które są kierowane do mojej osoby . Ludzi się w ten sposób nie traktuje.
 4. nicole12

  Wizualizacja

  Nie potrzebuję jak to napisałeś '' aby ktoś mnie prowadził za rączkę '' . Studiuję na ASP więc sory wiem co potrafię a czego nie . Proszę tylko o pomoc jeżeli chodzi o grafikę 3d ! Aby ktoś pomógł , znajdę tą pomoc gdzie indziej bo widzę że tylko chamstwo jest tutaj na porządku dziennym ;)
 5. nicole12

  Wizualizacja

  Mi chodzi o to aby ktoś mnie pokierował i pomógł to zrobić. Nie mogę żadnego tutorial'a na yt znaleźć
 6. nicole12

  Wizualizacja

  to są te pliki : http://images.tinypic.pl/i/00669/cbf35ruev9sy.jpg http://images.tinypic.pl/i/00669/pir5hxvkpmy2.jpg
 7. nicole12

  Wizualizacja

  Tak rzucam się na głęboką wodę . Pliki sa zapisane w PNG . Jest przód i tył domku jednorodzinnego . Nie wiem jak mam to zrobić aby wstawić w teren i dodać ogrodzenie
 8. nicole12

  Wizualizacja

  No właśnie problem w tym , że muszę pobrać program w ktorym tylko dodam ten budynek w teren i zrobię ogrodzenie. a nie wiem jak sie za to zabrać .
 9. nicole12

  Wizualizacja

  Witam Potrzebuję pomocy . Chcę zrobić wizualizację , wkomponować budynek w teren i dodać ogrodzenie + korekta kolorystyki. Mam dwa pliki tego budynku tył i przód . Czy móglby ktoś mi pomóc jak to zrobic ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy