Jump to content
nicole12

Wizualizacja

Recommended Posts

Witam

Potrzebuję pomocy .

Chcę zrobić wizualizację , wkomponować budynek w teren i dodać ogrodzenie + korekta kolorystyki. Mam dwa pliki tego budynku tył i przód . Czy móglby ktoś mi pomóc jak to zrobic ?

No właśnie problem w tym , że muszę pobrać program w ktorym tylko dodam ten budynek w teren i zrobię ogrodzenie. a nie wiem jak sie za to zabrać .

Czyli nie wiesz nawet w czym to zrobić , a rzucasz się na głęboką wodę ? Może zacznij od sketchup'a ...

Tak rzucam się na głęboką wodę . Pliki sa zapisane w PNG . Jest przód i tył domku jednorodzinnego . Nie wiem jak mam to zrobić aby wstawić w teren i dodać ogrodzenie

Mi chodzi o to aby ktoś mnie pokierował i pomógł to zrobić. Nie mogę żadnego tutorial'a na yt znaleźć

w takiej sytuacji jeśli jesteś za słaby, nie potrafisz dojść do celu nauczyć się jeśli nikt nie prowadzi cię za rączkę dokładnie. To ci powiem że grafika nie jest dla ciebie :) tutaj trzeba mega dużo samemu kombinować. Zleć to komuś :) kto się na tym zna :>

Czyli nie wiesz nawet w czym to zrobić , a rzucasz się na głęboką wodę ? Może zacznij od sketchup'a ...

Polecam, tez tak zaczynałem :P

ogólnie to bk, ostatnio jakiś wysyp swietnych pytan na forum

Nie potrzebuję jak to napisałeś '' aby ktoś mnie prowadził za rączkę '' . Studiuję na ASP więc sory wiem co potrafię a czego nie . Proszę tylko o pomoc jeżeli chodzi o grafikę 3d ! Aby ktoś pomógł , znajdę tą pomoc gdzie indziej bo widzę że tylko chamstwo jest tutaj na porządku dziennym ;)

Studiuję na ASP więc sory wiem co potrafię a czego nie .

W pierwszym poście kolega zapytał co już umiesz. - Do tej pory nie odpowiedziałaś.

Nikt nie potafi tu czytać w myślach.

Podając nie precyzyjne informacje nie jest łatwo pomóc. Studiując na ASP wydaje się powinnaś wiedzieć że są pliki graficzne - wizualizacje, zdjęcia, pliki projektowe - rzuty przekroje itp, napisać: mam wizualizacje przodu i tyłu budynku, a nie dwa pliki budynku, wybacz że trudno jest traktować Cię poważnie.

Zastanów się czy naprawdę potrzebujesz robić to otoczenie w 3d nieznając podstaw jakiegokolwiek programu. Lepiej tak jak Ci polecono zrobić to w Photoshopie.

Nie potrzebuję jak to napisałeś '' aby ktoś mnie prowadził za rączkę '' . Studiuję na ASP więc sory wiem co potrafię a czego nie . Proszę tylko o pomoc jeżeli chodzi o grafikę 3d ! Aby ktoś pomógł , znajdę tą pomoc gdzie indziej bo widzę że tylko chamstwo jest tutaj na porządku dziennym ;)

i co z tego że studiujesz na ASP. Ja gdybym podliczył ile już zrobiłem komuś prac na zaliczenie ASP to już ukończyłem ASP 7 razy 80% ludzi na ASP to ludzie którzy nic nie umieją i poszli tam bo e rysowanie fajna sprawa łatwe studia. YOLO..

Studiuję malarstwo sztalugowe oraz malarstwo w architekturze. Grafika nie jest moją mocną stroną . Rzucam się na '' głęboką wodę '' ponieważ, muszę zrobić ta wizualizację budynku . Proszę o pomoc aby mi nakreślono mniej więcej jak powinnam się za to zabrać i w jaki sposób powinnam to zrobić , a z waszej strony dostaję tylko docinki i chamskie teksty które są kierowane do mojej osoby . Ludzi się w ten sposób nie traktuje.

Kramon malarz?

nie :P takiego czystego ASP nie. Wysyp takich ludzi jest głównie na polsko japońskiej. ASP de fakto mega szerokie. aczkolwiek rysować umiem. 3 lata na kursach z rysunku arch.

- - - Połączono posty - - -

Studiuję malarstwo sztalugowe oraz malarstwo w architekturze. Grafika nie jest moją mocną stroną . Rzucam się na '' głęboką wodę '' ponieważ, muszę zrobić ta wizualizację budynku . Proszę o pomoc aby mi nakreślono mniej więcej jak powinnam się za to zabrać i w jaki sposób powinnam to zrobić , a z waszej strony dostaję tylko docinki i chamskie teksty które są kierowane do mojej osoby . Ludzi się w ten sposób nie traktuje.

witaj w matriksie :P

A tak w wielkim skrócie to jak wizualizacje w 3D to..

3dsmax/Cinema/Modo/Blender

musisz nauczyć się któregoś z tych programów.

Do renderowania polecam vray'a / corone bo to standardy rynkowe.

No i szerokiej drogi :)

Maciek Jutrzenka : Mógłbyś mnie nie krytykować ? . Oceniaj siebie a nie innych . Po drugie co ma wspólnego z moim postem twoje osiągnięcią i zdolności ? Super jak jesteś taki wybitny i masz wysokie mniemanie o sobie ,ale mnie to nie interesuje.

Maciek Jutrzenka : Mógłbyś mnie nie krytykować ? . Oceniaj siebie a nie innych . Po drugie co ma wspólnego z moim postem twoje osiągnięcią i zdolności ? Super jak jesteś taki wybitny i masz wysokie mniemanie o sobie ,ale mnie to nie interesuje.

nie jestem wybitny:P ja tylko, odpowiadam na twoją odp. sugerowałem że nie jesteś w stanie sama sobie znaleść informacji dojść do celu. poczym bronisz się tym że jesteś na ASP. A ja ci napisałem jacy ludzie są głównie na ASP. i niestety pytaniami które tu zadajesz potwierdzasz dosyć tą opinię :P

po prostu jeśli nawet nie potrafisz wyszukać sama jakiego programu się używa do wizualizacji to jak ty chcesz sobie poradzić dalej?

pomijając już sam fakt że takich pytań na tym forum było setki i wystarczyło urzyć opcji szukaj.