Jump to content

W Art

Members
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Excellent

About W Art

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Pan Kleks w hollywodzkiej produkcji - WOW , ale by była miazga - Tim Burton by mógł się tym zająć , a role Pana Kleksa dla Johnnego Deppa
 2. Może zaraz Tomek się pojawi i coś dopowie :) Jakoś tak Netflixa nie widzę jako producenta. Bardziej ich widziałem do takich fabularno-dramatów ale zobaczymy.
 3. Cześć. Ostatni rok to znów branża grzejnikowa, dlatego też większość wnętrz była robiona po to, aby zaproponować takowy przedmiot. Soft to 3ds+vray. Powstało kilka panoram 360 pod FB i YT. Niektóre trochę lepsze, niektóre gorsze ale wrzucam :) . Więcej też na behance : https://www.behance.net/WASZKA
 4. Szczerze - Pierwsze takie panoramy robiłem w 2011 roku :) i do tej pory robię na domowym sprzęcie gdzie mam 8 wątków. Co prawda robię w 4K i nie w godzinę , ale 8k to żaden problem.
 5. No to się cieszę :) Jak będę miał następne to podrzucę.
 6. Kolejna paczka grzejników do pobrania https://www.behance.net/gallery/46656807/Terma-radiators-vol2-FREE-3D-models-ready-to-download
 7. Gdyby ktoś potrzebował modele dość ciekawych grzejników żeliwnych to zapraszam. Na moim Behance są do pobrania za darmo. https://www.behance.net/gallery/45527095/Terma-radiators-3d-models-to-download - gdyby coś nie działało , albo czegoś brakowało to dajcie znać. [/img]
 8. Mnie brak cieni nie przeszkadza, ale kadry. Począwszy od zbyt szerokiego kontu na pierwszym renderze , do zwężonych kadrów na kolejnych. Jakoś za bardzo pościskane to wszystko, ale ogólnie scena i wnętrze git.
 9. Nie podobają mi się 3 rzeczy : - elementy ozdobne w obrębie kominka - wazony i te z kwiatami i bez i drewno obok i sam płomień - wg. mocno pogarsza odbiór całego renderu, - widok za oknem - może jeszcze coś bym pokombinował, - a te deski na ścianie nie są za duże ? , może bym je lekko zagęścił i dodał trochę refleksu do tych marmurków przy kominku. A tak to super. Bardzo fajne ciepłe wnętrze :) Mieszkałbym
 10. Problem jest w niektórych materiałach na pewno i możliwe , że oświetlenie by poprawiło trochę. Powiedz - świecisz HDRKa ? Dodaj może odbić trochę - np kubek zrób bardziej glossy , dużo elementów przechwytuje niebieski kolor - ściągnij go może. Kartka papieru wygląda na taką ciężką jak z metalu - nie widać w niej lekkości kartki i właśnie ten niebieski. Ogólnie scenę bym doświetlił trochę - fajnie się dzieje tutaj na rancie stołu i pod nim , a dalej jest za ciemno. Może daj jakąś lampkę nocną ?
 11. Cześć. Jest nieźle. Pierwsze co mi się rzuciło - to skala - czy jesteś pewien , że kubki, uchwyty , szafki mają zachowaną skalę ? Jakoś proporcje się mocno gubią. Ustawienia trochę podkręcić bo robią Ci się plamy i ziarno. Czemu te dwa słupki pionowe wyjechały do przodu ? Roślinka mocno psuje efekt. Może trochę rozjaśnij - dodaj życia do tej kuchni.
 12. Ehh szkoda , że jesteś taki uparty i nie bierzesz sobie porad do serca - mógłby to być naprawdę fajny render , ale to co jest w finalnym rezultacie niestety nie urywa niczego. Na Twoim miejscu bym usunął z finished i zaczął po kolei z materiałami - mniej na odczepne.
 13. Tak jeszcze jak na to patrzę to wszystko jest super od dołu do momentu tego stworka w kabinie. Jakoś co powyżej mi do końca nie siedzi. Może pokombinuj coś z tym hełmem jeszcze - jakiś inny kolor - bardziej metaliczny ? i może coś ze światełkami w tych reflektorach ?
 14. Ooo - to ostatnie oświetlenie mi się podoba - sam teraz będę próbować coś takiego osiągnąć do produktu z takim odbiciem.
 15. Jest git. Bardzo fajnie się to ogląda :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy