Skocz do zawartości

Komiks, montarz


conraderro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

równaj levelami i poprzez variations w ps\'ie aby bardziej wtopić postci w tło ... a jak montujesz britney to tylko z początków jej \'kariery\' gdy nie była jeszcze tak zeszmacona wymogami komercyjnego poglądu, który upatruje seksapil w sztucznych, silikonowych ludziach .... po prostu serce mnie boli jak patrzę na coś takiego :(

ludzie czemu dzisiejsze kobiety nie mogą pozostać naturalne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZUDZU OBRAZASZ MOJE UCZUCIA ...WEZ SIE ...

BRITNI TO 100% KOBITA A SILIKON TO TYLKO GAZETOWE WYMYSLY, ONA MA GOLEBIE SERCE I SPIEWA TAK PIEKNIE, a te takie bardziej zberezne piosenki to powiem wam w tajemnicy ze mama ja zmusza zeby wiecej pieniazkow mieli...bo britni wcale tego nie chce ona ma juz dosc pieniazkow, ona spiewa bo kocha spiewanie achhhhhhhh

 

pozdrawiam

 

.................................

tiger a ty zawsze taki formalista ;D

................................

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jakis warcraft jest wazniejszy od britni ???????????????????????? dzieciak z ciebie, bys sie wstydzil ftuck,ftuck mamafaka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orion to moza ta przypadnie tobie bardziej do gustu lol... to juz ostatnia dzisiaj - wiecej nie chce mi sie robic i nie mam pomyslu... anielica britney ;-p ( kurcze moze powiem ze robilem to w 3d i wbije sie na bitwe ;-> )

 

---edit------------------------------------------------------------------------------

dawno takiego czata na forum nie bylo... na szczescie sie juz skonczyl ;-p ( bo co za duzo to nie zdrowo - nawet britneyka w nadmiarze szkodzi ;-p )...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozkrecilo sie nie ????? everyman jestes moim bogiem do wtorku jednak ;D

 

 

........................................

golebica wpasowala sie w pulpit calkiem konkretnie hyhy

 

........................................

i prawdziwej kobiety o wiek sie nie pyta (nawet jesli nie wyglada na kobiete ;) orion heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności