Skocz do zawartości

Zestaw PC: ~3000 zł


hajsssss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na bazie poradnikowego zestawu 4A staram się złożyć nowy komputer. Służyć ma on głównie do modelowania wizek architektonicznych w maksie i ich renderowania w vray, a także zabawie z grafiką 2d photoshop/illustrator. Moja propozycja to:

 

Procesor: AMD Phenom II X6 1075T BOX (3.0GHz, Six Core, 6MB, 125W, AM3)

Wentylator: Scythe Mugen 2 Rev. B

Pamięci: DDR3 8GB 1333MHz Kingston (2x4GB, DualDDR, CL9)

2xDysk twardy: WD 750GB, SATA-III, 64MB (WD7502AAEX) Caviar Black

Zasilacz do obudowy ATX 600W OCZ StealthXStream 2 (Fan 120mm, PFC)

 

Potrzebuję płyty głównej oraz obudowy do tego zestawu. Nie wiem czym kierować się przy wyborze. Płyty głównej z zestawu 4A nie mogę włożyć do Konfiguratora PC w Gralu, gdzie chcę kupić komputer. Na obudowie chcę zaoszczędzić parę groszy ale nie chcę też kupować chłamu. Z góry zaznaczam że nie mam pojęcia o overclockingu i nie zamierzam nic podkręcać. Dodam ze posiadam monitor Dell U2410.

 

Czekam na propozycje i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam ja pod 1055T i o/c mam plyte Asus M4A89GTD PRO/USB3 , stabilna plyta, choc po zakupe trzeba zrobic update biosu. Porzadna plyta jest rowniez Asus M4N98TD Evo.

Jak zawsze przed zakupem zestawu sprawdz czy dana plyta bedzie kompatybilna z pamieciami ktore wybrales.Chyba ze sklep sklada jednostke wiec nie masz sie czym martwic.

A obudowa zaleznie do jakiej kwoty,najwazniejsze zeby byla przewiewna , ewentualnie miala kontrole wentylatorow i zlacza dodatkowe pod reka no i zarzadzanie kablami.

Jak niewiesz jaka budwe przejzyj sobie video recezje tutaj koles recenzuje mase roznych budek http://www.3dgameman.com/reviews?rating=All&category=Cases&sponsor=All

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności