Skocz do zawartości

AfterFX tracking problem


magdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam materiał filmowy (10 sekund, z czego połowa jest w miarę statyczna a pozostałe 5s to lekka płynna jazda kamery w lewą stronę) w którym muszę zasłonić pewien napis na budynku, wszystko standardowo - robię 'maske' z kolorem w PSie, wrzucam do aftera, trackuje bez problemu... wydawało by się, że wszystko gra, ale po odtworzeniu strakowany obiekt strasznie "drży" - nie wiem co może być tego powodem bo punkt zaczepienia trackera jest na pewno nieruchomy, kamera też się nie chwieje bo nie jest to ujęcie z ręki. Próbowałem oczywiście zaczepiać o rózne punkty jednak za każdym razem efekt jest ten sam. Może ktoś z was spotkał się z takim dziwnym problemem? Jak mogę ustabilizować ten obiekt?

Niestety ujęcia zaprezentować nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie bardzo rozumiem po co ta maska w PS'ie. Ciezko powiedziec co jest nie tak skoro twierdzisz ze track jest OK. Sprawdz dokladnie tracking albo go rob jeszcze raz. Bo jak track jest ok to zwykle zaaplikowanie danych trakowania do nulla powinno wystarczyc. Sprawdz jeszcze ile sciezek trakowania masz na materiale moze nie ta uzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności