Skocz do zawartości

koncept - człowiek


geminus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Chciałem zrobić jakiegoś speeda w ołówku ale nie wiedziałem co i w czasie rysowania wykluł się człowiek.Najpierw był facetem ,smutnym facetem i tak pomyślałem że ludzie wogóle tacy jacyś niby weseli ale jednak wewnątrz smutek mają. To pojechałem trochę symboli.Sznur-skrępowanie,niemożność.Zaszyte oczy-wiadomo,niby wszystko człowiek widzi ale jak jakiś problem przed nim to tak coś cieniutko.Póżniej aureola- musi być przecież człowiek na podobieństwo Boga stworzony czyli raczej nie ułomny a święty (przynajmniej wewnątrz).Koncept jednak przeszedł w kobietę bo to jeszcze jeden symbol można dorzucić - stan odmienny,który prowadzi do...... powstania następnego człowieka niestety też w takiej samej koncepcji.

Cały pomysł ze szkicem zajął mi ok.10 min.+skan

Jako że jeszcze nic nigdy nie skończyłem to nie wiem czy to zostanie też tylko jakimś tam pomysłem, czy dzięki Waszej pomocy coś powstanie żeby poruty nie było.

Dzięki za jakiekolwiek sugestie.

Pozdrawiam Wszystkich.

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > geminus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie rozumiem, chcesz ten szkic dalej rozwijać i szukasz pomysłów, czy jak? może powinieneś przysiąść nad nim więcej niż 10 min ...

 

a co do twoich pracek, to ja nic ci nie podpowiem dopóki nie zamieścisz 10 martwych natur w topicu podklejonym do tego działu - tam, mógłbym coś pomóc ... póki co widzę, że masz duże niedoróbki warsztatowe, a bez tego ciężko realizować konkretne projekty ...

 

zatem: czekam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności