Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Jaguar XJ13


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, kolejny samochód ^^

Jaguar XJ13, model wykonany jak zwykle w 3ds i wyrenderowany w vray.

Wiem, że ma parę niedociągnięć... ale szczerze mówiąć nie chciao mi się dłużej pieścić tego rendera. Mam nadzieję, że całokształt wyszedł przyjemnie dla oka, ale jak są wyraźne bugi to jak najbardziej piszcie. Krytyka mile widziana. :>

__66_jaguar_xj13_by_sth_pl-d3dg625.jpg

 

__66_jaguar_xj13_by_sth_pl-d3dg69y.jpg

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Na pierwszym renderze delikatny dof/blur zdjęcia w tle by nie zaszkodził bo odnosze wrażenie jakby koła i asfalt był w ruchu a cała reszta w miejscu. I Chyba kierowca przy mały deczko :) no chyba że auto jest takie duże. Modelowanie bardzo dobre Stachu. Jesli któryś miałbym wybrać to drugi mi jakoś bardziej podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i tu mnie masz! musze szybko dorenderować ciut wiekszego, bo faktycznie coś z nim nie teges :)

 

/edit: kierowca ciut wiekszy + lekki blur tła. dofów juz nie dodawałem bo to juz po czesci fotografia krajobrazowa a w krajobrazowej ważne jest to aby było dobrze ostro widać krajobraz. chociaż to tylko mój punkt widzenia. :p

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód sobie wybrałeś. W oryginale zielony lakier jest bardziej głęboki i ma silniejsze odbicia. Nadkola są subtelniejsze i nie odznaczają się od reszty bryły jak u Ciebie(są w przekroju jednym, płynnym kształtem, podczas gdy w modelu jest chamfer i prosty przekrój). Także wlot przed tylnim kołem jest nieco zbyt duży. Sam model na wysokim poziomie, równy, gładki ;) A! Nie maluj nitów na zielono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności