Skocz do zawartości

Teczka 2D: QbisieQ


QbisieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu nowa teczka ponieważ stara się dawno ... zestarzała dla niepoznaki (wygasły linki i po prostu się zakurzyła :P).

Od mojej ostatniej większej aktywności na forum zdążyłem już zdać maturę i pójść na studia (nawet związane z grafiką) więc nowa teka będzie chyba na miejscu :)

 

No to parę ostatnich prac na początek:

 

 

 

 

(1)studium--_hxspxhs.JPG

 

 

(2)studium--_hxspxrn.JPG

 

 

(3)martwa-na_hxspxra.JPG

 

 

(4)studium-k_hxspxxx.jpg

 

 

(5)studiumma_hxspxxn.jpg

 

 

(6)wiedzma--_hxspxxw.jpg

 

 

(7)wiedzma--_hxspxnh.jpg

 

 

(8)szkice-05_hxspxnx.jpg

 

 

(9)szkice-08_hxspxnn.jpg

 

 

(10)conceptyg_hxspxne.jpg

 

 

 

(1) - studium jakiś ruin zamkowo-średniowiecznych

(2) - studium mostów

(3) - martwa

(4) - Wiem - twarze średnio wyszły :P

(5) - to w ogóle zaczęło się od zrobienia pędzla który miał symulować ołówek, więc trzeba było przetestowac nowo stworzony pędzel i tak się z tego testowania cała praca zrobiła :)

(6) - lokacja/ tło do tworzonej pracy pt "wiedźma"

(7) - concept wiedźmy :)

(8) - ludzie-koty

(9) - kociak - Omen - którego kiedyś sprezentowałem dziewczynie,niestety już nie żyje (tzn. kot)

(10) - szkice

 

 

Ps. W ogóle to mam swój tablet już od około 8 lat i byłem święcie przekonany, że nie działa siła nacisku, aż tu z tydzień temu świat wywrócił mi się do góry nogami bo po wgraniu gimpa i machnięciu piórkiem okazało się że jednak działa tylko photoshop jakoś nie widział tego urządzenia :P Teraz pracuje na CS3 w którym wszystko śmiga więc kolejne digitale powinny być lepsze :)

Edytowane przez QbisieQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyzwoity poziom prac. ;) Apropo 5, podzieliłbyś się tym brushem? Też chętnie bym potestował :) i ogólnie ciekawi mnie jak go zrobiłeś, jakieś teksturki etc? Od czasu do czasu też na własne potrzeby robię sobie jakieś pędzle, ale ten Twój ołówkowy jest bardzo inspirujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)

 

Co do brusha to jest mały problem bo niedawno wymieniałem kompa i nie mam już tamtego ołówkowego brusha, ale juz poczyniłem pewne próby żeby go odtworzyć, więc jak tylko mi się to uda to mogę się podzielić :)

 

Tymczasem wrzucam moje ostatnie ćwiczenia pozycji, proporcji i troche anatomii z posemaniacs.com , polecam tę stronkę wszystkim którzy chcieliby przetrenować powyrzsze kwestie

 

studuim--_hnphxsn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://max3d.pl/tutorial.php?id=98

Jako eksperyment zabawie się tą wersją nanosząc na rękę trochę jasnego waloru z twarzy i trochę ciemnego z pod pachy. Jest to błąd bardzo często popełniany przez młodych grafików, którzy zamiast lokalnej skali waloru, operują skala globalna dla całego obiektu, czy nawet sceny.

 

Efekt sprawił, że nasza ręka wygląda teraz nienaturalnie i zbyt wypukło w porównaniu do reszty ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności