Skocz do zawartości

3dluvr.com - video tutoriale


heybo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś był na stronce www.3dluvr.com w dziale tutoriali do 3d studio maxa to na pewno wie że można tam zastać całkiem pokaźną liczbę konkretnych video tutoriali.

Chyba nawet kilka godzin tam jest.

Wiem że dużo na temat pluga AFTERBURN - i wszystko ma się rozumieć za free!!

 

Niestety nie mogę ich uruchomić.Idzie tylko dźwięk..to bardzo frustrujące.

Słychać jedynie dźwięk.

Na dole stronki jest napisane że niby Winndows media playera trzeba skonfigurować...robiłem to na moim windowsie XP - (mam wersję 9 Winndows media player)

 

Powinna być podobno 6.4.

Nie wiem co zrobić...jak ktoś to będzie czytał to wie o co chodzi.

help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ściągnij sobie z netu Ace codec pack (wszystkie kodeki w nim są) zainstaluj gspot, uruchom, wskaż dany film i zobaczysz jakiego kodeka ci brakuje. Potem zainstaluj ten kodek z ACE codec pack (nie instaluj wszystkich bo ci komp klęknie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMB = Right Mouse Button i zeczywiscie jest tam zablokowany, ale mozna sobie z paska na gorze wybrac view -> source jesli ktos bardzo pragnie.

 

A co do problemu z obrazem to wszystko jest opisane tuz pod playerem jak sie stronke z tutkiem wlaczy wystarczy zmienic jedna opcje w WMP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bani ta strona :] są tylko 3 filmiki w tyl poly modelling które mozna za free sciagnąc a reszte trzeba byc zarejestrowanym :] zarejestrowałem sie , dostałem meila , aktywowałem konto , loguje sie , jestem zalogowany - na górze widnieje napis \"hindus loged in\" a tu dupa - klikam na link do pobrania a nic sie niedzieje ;] strata czasu ten luvr :] szykujcie sie ja robie niespodzianke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mowilem odnosnie niewyswietlania obrazu.

Wlacz sobie tego wideo tutka i wtedy pod nim jest napisane co nalezy zrobic zeby sie wyswietlilo, ale jezeli nie mozesz tego znalezc to ci pomoge:

 

If you are unable to see the video (but have the sound), open your Media Player and from its top menu click on Tools > Options. Switch to the Performance tab in the dialogue box that opens. In the Video Acceleration section click on the Advanced button and then uncheck Video Mixing Renderer checkbox. Click OK and then Apply, reboot if necessary and try again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności