Skocz do zawartości

SCENA_3D:_HOTEL


Gość baon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomysl na projekt jest ok, ale wykonanie pozostawia niedosyt. Oswietlenie, tekstury, rendery nie sa najwyzszych lotow. Mam wrazenie, ze gdybys poswiecil troche wiecej czasu to efekt bylby bardzo fajny. To cos co mialo byc chyba wodospadem jest kompletym dramatem. Woda nie wyglada jak woda tylko sledzie wyrzucane z sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze widoki - 4,3,2 od DOŁU dlatego że zawierają głownie czystą forme i nie sa skazone kiepskimi materialami, jak pozostale wnetrza i zewnetrza. Maja lekkie - klimatyczne oswietlenie i to mi sie podoba, pozostale widoki chaotyczne z glupimi ludzikami (z innej bajki).

Poza tym spojrz na taka sytuacje: lada w hallu zawiera jakies ozdobniki pokazane z dosc gorliwie wymodelowanym detalem (mocowanie krzyzakami - szyb do rurek) a chwile dalej mamy porecz schodow, ktorej pochwyt trzymaja cieniutkie linki - majace jeszcze gruba szybe pomiedzy - TO SIE KUPY DUPY NIE TRZYMA! Ale niby w pozadku - tylko nie pokazuj tego w zblizeniach - jak na rys nr2.! Proporcje! kanapy, foteli i stolu - dla liliputow raczej.

Jak juz napisalem - TYLKO obrazki nr 6, 7, 8 robia na mnie pozytywne wrazenie!

Powodzenia na obronie dyplomu!

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało marmuru jak na hotel, a za dużo drewna. Gdzie te okna. Render słaby (takie moje zdanie - nie widzę radiosity, albo za słabe ustawienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualki zewnętrza mają swój urok, dobra kolorystyka, nawet ta bajkowa trawka mi się podoba. Osobiście zrezygnowałabym z sylwetek ludzkich.

Jeśli chodzi o wnętrza to perspektywa za bardzo szerokokątna i najbardziej razi mnie textura drewnianej podłogi, deski są zbyt szerokie - spokojnie możesz dać dwa razy węższe. Poza tym ten parkiet na suficie - o so chodzi???

 

Jeśli chodzi o sam projekt - nie podoba mi się. Jednak to tylko moje zdanie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności