Skocz do zawartości

3ds max: odzyskiwanie uszkodzonych plików


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Na blogu MaxStation w Area Autodesk pojawił się, krótki wpis z kategorii "Tips and Tricks" dotyczący odzyskiwania uszkodzonych plików max'a. Dla niektórych użytkowników na pewno te funkcje są bardzo dobrze znane, ale co jakiś czas na forum pojawiają się pytania z tym związane. Warto przeczytać i pamięć o funkcjac autobackupu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1827

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ostatnio wyłapuję sporo takich literówek ;) I ostatnio też MAX stosunkowo często niszczy mi pliki. Żenada jak za te cenę... Powoli myślę o przerzuceniu się na inny soft bo autobackup to trochę obchodzenie problemu na około a nie eliminowanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, to powinno byc jako pkt1, kazdego tuta i kazdego kursu. imo wazniejsze niz umiejetnosc modelowania, texturowania, animacji i czego kolwiek innego: ], ehhh gdybym mial ssd, to trzaskalbym 30 plikow co 2 min: ]. niestety przy duzych scenach troche wkurzajace. maxy jakie sa takie sa, autobackup sie przydaje, chocby nawet samemu mozna cos spiepszyc,. usunac jakis element czy cokolwiek. dla mnie jest to rewelacyjna funkcjonalnosc. kozystam stety niestety czesto i gesto: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoMic

po co dysk ssd, wystarczy stworzyć ramdisk (który jest o wiele szybszy od najlepszych ssd i ma dożywotnią gwarancje:) ) i scena zajmująca 200MB zapisuje się ułamek sekundy.

Dotyczy systemów 64bit, bo na 32bit to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności