Jump to content

3ds max import map z Civila


smakporanka
 Share

Recommended Posts

Hej, mam pytanie do osób które są zorientowane w temacie programowania w maxscriptcie. Mam do zrobienia projekt, mam tez pomysł tylko, że dopiero zaczynam przygodę z tym narzędziem i nie wiem na ile będzie on wykonalny, dlatego proszę o wszelkie sugestie i pomoc.

Chcę zrobic mapkę w CIVIL 3D, którą potem zaimportuje do 3ds maxa. I tam bym chciała, żeby było sprawdzone czy np teren jest za wysoki czy za niski, będą jakies parametry podane oczywiście, a potem decyzja czy można tam postawić domek czy nie? wiem że na mapie są poziomice które mogłyby być sprawdzane chyba. Proszę o odp jak się za to zabrać, żeby mnie nakierować we właściwym kierunkku. Czy trudno to zrealizować, ponieważ nie chcę się wkopać w coś czego potem nie zrobie? Mam już materiały do maxscripta więc lada chwila zaczynam naukę ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie problem jest raczej w tym ze chociaz duzo ludzi na tym forum uzywa 3DS Maxa do pracy, to malo ludzi cos w nim pisze. Sproboj napisac z tym problemem np na forum ScriptSpot.com moze tam szybciej znajdziesz odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy