Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa romeo stradale remake


kellyq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej,

 

Podoba mi się obraz. Jedynie nie rozumiem tej ciemnej części na oponie. Chętnie zobaczę render z tyłu (bo nie widziałem jeszcze tego auta prawdę mówiąc, a nie chcę przeszukiwać gugle:).

To auto ma fajne zaokrąglone kształty, może znajdziesz czas na jakiś render z hdr w ujęciu na drodze leśnej albo innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auto na leśnej drodze... koleś puknij się w łeb, minimum autostrada, albo tor wyścigowy.

 

Model jest przepiękny, render... ostatnio twój samochodzik w finished podobnie się prezentował, chodzi mi o studio, może spróbuj jakiegoś ciemnego konwencjonalnego dla sportowych samochodów studia.

 

Model fajny, shadery fajne, studio nieciekawe, ale nie przeszkadzające w odbiorze :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe indian pojechałeś:D... widzę, że masz proste podejście i jak auto jest sportowe to jedynie na tor. Strach pomyśleć jak jakie miałeś odczucia widząc niekonwencjonalne prace, albo o takim podejściu. Pamiętam taką pracę gdzie ktoś zrobił żarówkę z nogami w prostej scenie (przecież powinien był pewnie ją wkręconą w lampę wyrenderować:D). Tor może być fajny i nie każę Ci się walić w łeb. Ale co z toru jak auto nic nie zyska za wyjątkiem odbicia nieba? Pomyśl ile by się działo na karoserii, gdzie odbija się jakieś konkretne otoczenie. Ale idź po prostej czemu nie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idzie się aż porzygać, gdy ogląda się takie okropieństwa jak poniżej. Bleh, meh... Fuj!

 

http://www.scorpiocars.net/images/Alfa%20Romeo/1967%20Alfa%20Romeo%20Tipo%2033%20Stradale.jpg

http://carfeatures.org/wp-content/uploads/2011/04/Alfa-Romeo-33-Stradale-Back.jpg

 

I po co zamykać się w takich schematach?

 

Model bardzo fajny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek - nigdzie nie napisałem, że to, że zobaczyłbym to auto w lesie czy innym otoczeniu, to niekonwencjonalne podejście. Zwyczajnie zaproponowałem takie ujęcie. Pomjając, skomentowanie mojej wypowiedzi napisałbyś coś do samego twórcy, bo jego pracy dotyczy temat.

 

RA - do ujęcia drugiego z tyłu nic nie mam, mi się podoba mimo, że nie panoramiczne. Chciałbym zobaczyć jak wygląda ulica po Twoim przejściu gdy na zwykłym chodniku stoi jakieś ferrari , bugatti, corveta czy taka alfa:D Wolałbym być na drugiej stronie ulicy:p.

 

Dobrze, że zaproponowałem takie ujęcie bo temat przynajmniej ruszył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności