Skocz do zawartości

Escape From City 17 - fan film


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coś tam się złego działo, bo niektóre sceny wyglądają zacnie, a niektóre tragicznie. Nie sztuką jest nawalić efektów po pachy, sztuką jest zrobić to tak aby dobrze wyglądało. Przekombinowane jak dla mnie i pierwsza część bardziej mi podchodzi.

Najlepszy jak do tej pory short jaki widziałem w klimatach HL2 to "What's in the Box":

http://www.whatsinthebox.nl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak bywa. Ogólnie całość mi do gustu przypadła, bo jestem wielkim fanem Half-Life, no ale jak piszecie - mogło być lepiej. Trochę to to niedopracowane, ale w końcu czekaliśmy bodaj 2 lata na drugi epizod. Cenię tę produkcję za wierność grze i uchwycony klimat. Lokacje są żywcem wyjęte z Half-Life 2, aż mnie sentyment złapał i nabrałem ochotę na przejście produktu Valve po raz chyba trzydziesty. Także klimat i lokacje na +. Niedorzeczna wg mnie scena miłosna i bardzo dziwna z atakiem headcraba na tę ruskę. Tego to ja nie rozumiem...

 

Co do "What's in the Box" - super produkcja, szkoda, że tylko inspirowana HL'em. Chociaż Beyond Black Mesa i Singularity Collapse robią nie mniejsze wrażenie niż Escape from City 17 i właśnie WitB. Należy też pamiętać, że w uniwersum HL wlicza się też Portal gdzie mamy np. ostatnie No Escape... Kurcze. Valve ma tak genialne zaplecze fanowskie jak żadna inna firma, a zwlekają z tym Half-Life 3 jak mogą. Niewdzięcznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze jednego posta; jestem pod ogromnym wrażeniem. To jest film amatorski??? Klimatem niszczy district9, technicznie jest na prawdę extra, nie jest to jakość kinowa ale na pewno mogła by być przy małym wsparciu finansowym. W grze nie było tego czuć w ogóle ale tutaj, jak z piętnastokilogramowy robal rzucił się na łeb tej kobiety to @%^$%^*&$&*%^& czuć było mięso!!!! Poza tym, wiem już jak wyglądało powstanie warszawskie, super klimat. GENIALNE, jak będę mieć czas to napisze do nich maila z gratulacjami. Od dawna nie było czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności