Skocz do zawartości

Problemy z animacja


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Animujemy w maxie na CATie. Juz ktorys raz z kolei pojawiaja sie te same problemy:

 

1)tworze sobie nowego layera, poza poczatkowana kazdym layerze na poczatku jest taka sama. Animuje na autokeyu. Na sam koniec gdy animacje na layerach sa gotowe, pozy poczatkowe na kazdym layerze sa inne. Kopiowanie pozy z innego layera nic nie daje, bo wczytuje calkiem co innego. Czesto mam tak ze kopiowanie pozy na ten sam layer to co innego, kazda kosc jest przesunieta o jakas wartosc.

 

2)Dzis natomiast otwieram wczorajszy plik i rece mi opadaja, nie wiem juz co sie dzieje. Na kazdym layerze animacja zaczyna sie od 70tej klatki, pomimo ze przed 70ta jest sporo kluczy. Dokladnie to jest tak: na kluczach animacja zaczyna sie na 0 i trwa do 270. Natomiast przy odtwarzaniu animacja zaczyna sie kolo 70tej i konczy tez na 270. Czyli w rzeczywistosci kazda animka sie "skurczyla"

 

Rece mi juz opadaja, takich jaj nie bylo w maya.....

 

Mam nadzieje ze sie znajdzie jakas mila osoba co potrafilaby mi wyjasnic co sie dzieje....

 

P.S. dodac musze ze tylko kosci CATa tak dzialaja. Podpiete pozostale elementy na kosciach maxowych animuja sie tak jak powinny.

Edytowane przez Juzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności