Skocz do zawartości

Problem z main w tab panel please!!!


Tomky

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem ten tab panel z 5 do 6 i tu problem w main..gdy wybieram jkąś opcje to ona nie gaśnie po wciśnięciu następnej w programie zmienia się funkcja lecz podświetlone są obie obecnie uzywana i każda z uzywanych wcześniej i tak można wszystkie podświetlić .Czy Wy też tak macie jeśli nie to co z tym zrobić?Z innymi funkcjami jest ok.

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > Tomky]

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > Tomky]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Był artykuł jak zrobić tab panel z 5 w 6 na forum wiele razy.Sciągnąłem więc wskazany pli ui i załadowałem do maxa 6.Gdy wchodzę do zakładki main na tab panelu to mogę podświetlić wszystkie przyciski nie ma wyłączania się poprzednio użytego w momencie naciśnięcia następnego.Obrazowo..wciskam move a nastepnie rorate i w cisnięcie rotate nie gasi move wiec swieca sie oba i aby ktorys zgasic trzeba na niego kliknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam. Po wcisnieciu np "Select and Move" przycisk podswietla sie na zolto, a jak nastepnie wcisne np "Select Object" to ten przycisk rowniez podswietli sie na zolto, ale poprzedni nie zgasnie ("Select and Move") zgasnie dopiero jak ponownie na niego klikne. Czasem jest tak ze aktualnie w uzyciu jest funkcja ktora nie powinna byc w tym momencie aktywna jezeli popatrzy sie na tab panel. Da sie pracowac, ale moze to troche mylic jezeli ktos nalogowo korzysta z tab panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności