Skocz do zawartości

Jak dodac do filmu animacje???


Tr3sor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem czy w maxsie 5 da sie dodawac filmy .avi i czy da sie dodac do nich animacje ?? Prosze o odp.

czy znacie jaieś

tutoriale

stronki

coś zeby sie tego nauczyc

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > Tr3sor]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja tez jestem za prgramami typu premiere w maxsie zrobisz sobie scenske na zielonym czy niebiskim tle i bezklopotu wstawiasz do bremiere tam transparency i juz:) no ale ,,Mam problem czy w maxsie 5 da sie dodawac filmy .avi i czy da sie dodac do nich animacje'' ale w maxsie to chyba tylko w ten sposob ze wstawiasz avi jako tlo i dorabiasz animacje, choc moge sie mylic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da. W menu views wybierasz viewport background{tam wybierasz avik na tło animki}. Zaznaczasz 'display background', 'lock zoom/pan', 'animate background'. w rozwijanym menu{w tym samym oknie} wybierasz widok w którym ma się pojawić avik{top, left, itp.}. W menu rendering->environment klikasz na długi przycisk Environment map. wybierasz bitmap i szukasz avika. To chyba już koniec.

Pierwsza funkcj wyświetla ci avika w viewporcie żebyś wiedział co gdie i jak animować.

Druga służy do wyświetlanie avika podczas renderu.

POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak:

 

1. RENDERING -> ENVIRONMENT w Background klikasz na None -> Bitmap i wstawiasz film.

2. VIEWS -> VIEWPORT BACKGROUND, zaznaczasz Use Environment Background oraz Display Background

3. Na samym dole tego okienka wybierasz w ktorym oknie ma sie pojawic film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności