Skocz do zawartości

scena 3D: stegozaur


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wierz mi Orion ze tyle fotek sie naogladalem, stegozaurow ze ogon jest oki moze to to ujecie kamery :D, a to pofaldowanie to fakt nie mialem choty bawic sie w texturze z meisniami, to troszeczke pomodelowalem je w modelu, a co nie widac ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do anatomii dinozaura to ogon wyglada na sflaczaly i glowa jakas taka kacza... lepiej by wygladalo gdyby plynnie przechodzila w korpus... niepotrzebnie tak zaznaczyles szyje... no i za malo plyt kostnych... co do rendera to niewiem co ci poradzic ale wyglada na plastik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest nieźle.... taki jest śmieszny przez brak wykończeń i detali.. wydaje się taki obły.. ale spoko....

Mnie najbardziej razi miejsce łączenia tych płyt z grzbietem i brak łusek... chociaż jakiś bump by się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze te \"rogi\" na grzbiecie to wygladaja jak liscie -chyba nie powinny sie tak schodzic na dole ? - acha i na pierwsze wrazebie pomylilam ogon z glowa - a moze juz jest tak pozno :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naogladalem sie tyle obrazkow z segozaurem ze sam juz nie wiem, Salvator- trawka wiem to tylko kilka boxow powielonych moze kiedys shagiem zrobie, ale jaka dziura w brzuchu 8)??, sir_Bols widzisz hmm stegozaur mial szyje :), glowa nie pzrechodzila plynnie w korpus, wez sobie google i wpisz \"stegosaurus\" :), oczywiscei w grafice :) aha za malo plyt kostnych jest ich ok 20 stegozaur wicej nei mial, a ogon nie jets sflaczaly on jets spuszczony na dol bo jets skrecony wokol osi, gdyz bo poniewaz jest w ruchu, jak znajde chwile czasu to Wam tu zapodam rzut z boku gory i przodu ale nie myslcie sobie ze z tecturami :), sam model mam dosc czekania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi ja wiem ze stegozaur mial szyje... ale widzisz... np dresiarz tez ma szyje a mimo to jego glowa przechodzi plynnie w korpus ;)... moze w przypadku dresiarza to nie wyglada najlepiej ale w przypadku stegozaura tak... no ale to jest finished works wiec nie ma o czym juz gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dinami to jest ruznei Wam powiem zalezy z jakiego zrodal kozystacie , stegozauyr raz przedatwiany jest krepy z ciagnacym sie ogonem po ziemi inny raz wysoki tlow ale \"szczuply\" potem jeszcze inaczej wiec na moej to to jest wszystko sprawa umowna ja korzytalem z ksiazki \"Ksiega Dinozaurow\" David Lambert czy cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności