Skocz do zawartości

Self Illumination


fiszkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem: mam obiekt w scenie, na który narzucam materiał Arch & Design z włączonym Self Illumination i przy renderze widać, że rozświetla scenę, jednak jak dodam światło typu Daylight z Exposure Control, to światło w renderze przestaje świecić. Dodam, że mam włączony Glare shadera. Pomóżcie, jak zrobić żeby materiał świecił po dodaniu światła i exposure control.

Edytowane przez fiszkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, Musisz zwiększyć intensywność świecącego materiału w znacznym stopniu gdyż daylight imituje słońce,to tak jakbyś zaświecił żarówkę w słoneczny dzień,światło żarówki nie będzie widoczne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzuce swoje pytanie. Otóż ustawiłem animacje na wartość Physical Units 0-50000, i przy pojedyńczym renderze widać to, jednak gdy renderuje animacje (avi lub 300xJPG) to tego już nie ma, co zrobić aby przy animacji było widoczne stopniowe rozświetlanie obiektu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numnah

Jak ci bardzo zależy to możesz renderować ręcznie, 300 klatek to w końcu nie film pełnometrażowy ;)

Albo, jak możesz, to przerzuć się na vraya. VrayLightMtl daje się normalnie animować, tylko musiałbyś od początku bawić się ustawieniami wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności