Jump to content

Hooch

Members
 • Posts

  242
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Bytom

Hooch's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

24

Reputation

 1. Dziękuję za odpowiedz. Zobaczę co z tego wyjdzie.
 2. Nikit? Nikt nie teksturuje modeli HP?
 3. Witam. Nigdy wcześniej nie mapowałem modeli HP. Jak to najlepiej zrobić aby nie było jak najmniej problemów na szwach? Używam maxa. Nadal dysponuje modelem LP na który jest nałożony modyfikator turbosmooth. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.
 4. Przepraszam. Oczywiscie dziękuję za pomoc.
 5. Przepraszam. Oczywiscie dziękuję za pomoc.
 6. Hmm. OK. To działa. Ale się sypie gdy chcę użyć opcji "Align". Wtedy wszytkie pivoty lądują w danym "globalnym" miejcu. Powiedzmy że mam 5 sześcianów. Teraz pivoty są w środku. Ja chcę je przenieść na jeden z rogów kostki.
 7. Witam. Mam problem. Chcę zmienić położenie pivotu we wszystkich instancjach danego obiektu. Jak edytuję pozycję pivotu w jednej instancji używając opcji "Affect Pivot Only" to pivot zmienia się tylko w tej konkretnej instancji. Jest jakiś sposób aby zmienić położenie pivotu we wszystkich instancjach? Pozdrawiam Maciej Kuśnierz.
 8. Nie oto chodziło. Jeszcze nie zrobione. Chodzi o to że deski są już rozłożone i za późno na ich ich usuwanie i układanie jeszcze raz z grupami.
 9. Wiem że mogę zrobić grupę. Ale jest już na to za późno.
 10. Ale jak to zaznaczyć aby zalignować po każdego śrubie do jednej deski? Nie chcę tego robić dla każdej deski z osobna. Spróbuję zrobic tak Xiz0r. Najpierw to z attachuje a potem deattachuje. Jeszcze nie wim czy zadziała. Jak sprawdzę to napiszę.
 11. Niestey, nie są równe. One są wszędzie i każda trochę inaczej.
 12. Chciałbym uniknąć tego. Nie chcę mieć tego jako "elementu" deski lecz jako osobny model.
 13. Chciałbym uniknąć tego. Nie chcę mieć tego jako "elementu" deski lecz jako osobny model.
 14. Witam. Nie mam pojęcia jak to nazwać. Mam około 50 desek jako "instance". Chciałbym do każdej deski na końcu dodać coś na kształt śruby zamkowej. Śruba jest osobnym obiektem. Czy jest jakiś prosty sposób na skopiowanie tej śruby w to samo miejsce na każdej z desek? Nie chcę wszystkich śrub umieszczać ręcznie bo to zajmie wieki. No może nie wieki, ale jest to zbędna robota. Wiem że w ostateczności mogę to zrobić ręcznie. Ale w przyszłości to może być 500 obiektów. Pozdrawiam Maciej K. P.S. Program w którym pracuję to 3ds max 2014
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy