Skocz do zawartości

KinG!StoN


Kingston

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem założyć swoją teczke gdzie będe zamieszczał swoje prace, ćwieczenia, itp.

 

Taka moja dygresja :)

Od małego lubię rysunki , grafike i wszystko co z tym związane. W wieku 6-12 lubiałem czasem sobie pobaźgrać niestety, gdy rodzice kupuli mi komputer, nagle chęc rysowania spadała z roku na rok. Mój zapał do malowania spadł do zera. Zaczęły się gry i człowiek kompletnie zapomniał o rzeczywistości. Tym sposobem nie narysowałem nic od 11 lat. Teraz mam 23 lata oglądam to forum już od ponad roku. Co zaskakujące inspiruje mnie prawie każda praca jaka się tutaj znajduję, lecz niestety zawsze brakowało mi czasu i sił na zabranie się w tym kierunku, a co za tym idzie nauczenie się rysowania i grafiki 3d,2d. Troszkę pobawiłem się w grafikę 3d, lecz ostatnio robiąc porządki na strychu znalazłem mój stary notes z rysunkami. Coś we mnie pękło i postanowiłem zacząć przygodę z rysunkiem odnowa. W wolnym czasie przysiadłem do kilku tutoriali potem siup do kartki i oto efekt moich prac. Trochę za późno, aby nauczyć się świetnie rysować. Chcę tylko mieć jakieś hobby :) Szczerze powiem po tak długiej przerwie czuje się jak dziecko które pierwszy chwyciło ołówek do ręki.

 

Za młodu mówiono ze mam talent. Teraz szkoda mówić o czymkolwiek. he he

Róża

image0004ha.jpg

Dog ??

image0003m.jpg

Małe testy.

image0005d.jpg

 

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze mój zapał nie zniknie za szybko.

Edytowane przez Kingston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cześć ;) fajnie jest czytać kolejne to historie o ludziach, którzy zainspirowani pracami innych ludzi sami postanawiają się za siebie wziąć i zacząć trenować rękoczyny...sam dopiero zaczynam i mam podobną historię do Ciebie. Nigdy nie jest za późno! Co do nauki mogę podesłać Ci kilka rzeczy na początek, z których sam korzystam...

http://instrukcja.pl/i/profesjonalny_kurs_rysowania_1 ta książka fajnie tłumaczy początkowe zagadnienia

http://www.max3d.pl/tutorial.php?id=98 kurs z naszego forum też jest wielką pomocą w zrozumieniu wielu rzeczy

Na początek każdy Ci powie żebyś zaczął od martwej natury z biurka itd, proste figury...cieniowanie...perspektywa. Godzina dziennie ćwiczeń i wrzucanie prac na forum dla motywacji i konstruktywnych opinii od prosów ;)

Mam nadzieję, że pomogłem pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ja teraz ćwiczę po 4-5 godzin, w zależności jak dzień daje mi wycisk ;p Niestety ja także miałem wielki problem z grami, pochłaniały mnie do maksimum. Naszczęście znalazłem na to lekarstwo i ty także możesz spróbować, tym lekarstwem są codzienne wizyty na forum, czytanie tysięcy postów i pełna motywacja dzięki temu. Sam staram się jak najczęściej wrzucać cokolwiek, aby tylko nie wracać do tego nieszczęsnego kompa. Jeśli będziesz miał chwile zawachania i stwierdzisz, że ci się po prostu nie chce, moja rada: pooglądaj kilka świetnych inspirujących prac. To pomaga :)

@edit: Jeszcze dodam od siebie, miło, że ktoś taki odwiedza to forum i próbuje coś zmienić w sobie, mam nadzieję, że dotrwasz z nami jak najdłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności