Skocz do zawartości

Wiz - pokój dzienny.


baros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sumie to moja pierwsza pracka zrobiona w VRay, dostychczas robilem na mentalu. Chciałbym poznać wasze opinie co mógłbym jeszcze zmienić, bo błędów pewnie masa. Co do okna to jest ono specjalnie tak nisko, poprostu widziałem ostatnio na jakimś zdjęciu nowego domu i mi się spodobało. Wiem że za ostry szczegół jest też w suficie, to już niestety wina postprodukcji.

14d0tuv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ten lens flare w oknie wygląda jak by przez okno zaglądała wróżka z Piotrusia pana.

 

Tekstura za oknem ma bardzo wyraźny kolor jednak nie ma to wpływu na odbicie na podłodze. Która swoją drogą ma połysk zupełnie nie zgrany z kontem padania światła na obrazku w tle. (no iten lens flare) Dodatkowo podłoga mimo ze wygląda całkiem ok to jest zbyt plastikowa.

 

Sufit nie jest najgorszy jednak metalowe elementy wydają ą się być wklejone. Tekstura Szaf jest zbyt ciemna i po lewej stronie łapie tylko część obrazu z za okna to znaczy że plane za oknem kończy się zaraz za obszarem widzianym przez kamerę.

 

Ogólnie kanapa i obrazy na scianie są ok, wiatek też lampa zbyt naładowana odbiciami światła którego nie widac za oknem. I co to za zielone światło przy suficie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone światło na suficie to skutek kontrastu w PS. Co do halogenów to się zgodzę że troche wyglądają jak wklejone. :) Jednak co do odbicia światła to mapka za oknem to nie plane ale hdri tak więc światło chcąc nie chcąc musi padać naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności